2737
2739
عنوان

دارم وسوسه میشم دوباره

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 45 پست
اینم خوبه 

همسایه پایینی ما قلیون میکشه بوس همش میپیچه توی خونه ما خیلی بده که بعضیا مراعات نمیکنن . دوستم راستی اسپری آنتی اسموک بخر وقتی بوش میاد بزن جلوی پنجره به مامانتم بگو به خاطر همسایه میزنم که بوش اذیتم نکنه .مامانتم خوشش میاد میفهمه داری مقاومت میکنی .یا همون عطر بزن به پنجره باد بوشو میاره تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما واحد پایینیمون تریاک میکشه بو میاد بالا

بخدا حس میکنم هممون معتاد شدیم

اوایل حالمون بد میشد

الان برامون عادیه🥴

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2728
تو کشوم پیدا کرده بود  

واییییی 

خاهره منم ی زمانی میکشید تفریحی 

بعد بابام فهمید  

چیزی نمونده بود ک کمر خاهرمو بشکنه 😲😲😲

اما از اون ب بعد  دیگه آدم شد😑

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
دودی شدین 

نمیدونم

من میگم بخوری شدیم

همونه دیگه معنیش...

ولی حق الناسه واقعا

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2740

چی شد که اولین بار رفتی سمت سیگار؟

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

ان شاءالله دیگه هیچ وقت سمتش نمیری،آخه تو یه بار فقط عمر میکنی و جوونی سعی کن بهترین راه را بری

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
نمیدونم من میگم بخوری شدیم همونه دیگه معنیش... ولی حق الناسه واقعا

اره واقعا من چند بار اژ پنجره داد و بیداد کردم بوی قلیونتون ما رو اذیت میکنه ولی مهم نبست براش تا بوش میاد من سریع میبندم پنجره رو ولی نمیبخشمش نفسم میگیره چون توی این روزا اسپری کورتون هم ضرر نداره سیستم ایمنی رو ضعیف میکنه سعی میکنم نزنم ولی خوب به بوش اذیت میشم 

اره واقعا من چند بار اژ پنجره داد و بیداد کردم بوی قلیونتون ما رو اذیت میکنه ولی مهم نبست براش تا بو ...

قرص یا شربت سالبوتامول بگیر عزیزدلم 

اسپری هم سالبوتاموله و حاوی کورتونه

من خودمم بیمار خودایمنی ام میفهممت🌹

قرص یا شربت سالبوتامول بگیر عزیزدلم  اسپری هم سالبوتاموله و حاوی کورتونه من خودمم بیمار خودای ...

مرسی دوست خوبم .شربت سالبوتامول دارم ولی زیاد نمیشه خورد الان تو این شرایط .کلا اگه مراعات کنم احتیاج پیدا نمیکنم ماه ها . ولی این بوی قلیون اذیتم میکنه نامرد اران دوباره رفتم جلو پنجره گفتم نمیبخشمت بوش داره اذیتم میکنه .کلا عینه خیالش نیست