2733
2739
عنوان

دارم وسوسه میشم دوباره

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 45 پست

به بعدش فکرکن وقتی مامانت بفهمه دلش میشکنه چون رو قول تو حساب باز کرده یه لحظه خودتو جاش بزار بچت اینکارو بکنه

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره لو رفتم😑

خدااااا 

چطو لو رفتی؟😲

دعوات نکرد؟😓

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
نکش هزار تا عارضه داره لخته شدن خون داغون شدن ریه آر کار افتادن لثه و دندان.... نمیشه ایمپلنت کنی بع ...

وااااشوهرمن ایمپلنت کرده سیگاریه چرانشه

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
2731
پس نکش...  وقتایی که بوش میاد ی عود روشن کن

اره عود هم خوبه

من شنیدم اسپند هم چون دودش روی پرده های مغزی میشینه

میتونه برات جایگزین باشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

به این فکر کن خدارو داره امتحانت میکنه بیبینه از امتحانش سر بلند میشی یانه هوم😉

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2740

با خدا حرف بزن ازش بخوا ک این قدرت بهت بده بتونی جلوی وسوسه رو بگیری وقتایی  ک بوی سیگار میاد مغزتو سرگرم چیزای دیگه بکن مطمن باش وقتی با خدا حرف میزنی و ازش کمک میحوای اونم کمکت میکنه توهم تلاش کن نری سمتش 

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
اره لو رفتم😑

آخی سخته ادم وسوسه میشه دوستم برای خانم ها خوب نیست مخصوصا برای رحم و تخمدان خیلی بده و کیست سینه هم میاره نمیارزه عزیزم .یه عطری چیزی بزن بوی سیگاره بره فکرتو منحرف کن ازش . ایشاله موفق میشی دوستم

اینم خوبه 

اسپند جدی مفیده

وقتی بوش میاد ی کم توی اتاقت اسپند دود کن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

شما انسانی صاحب اراده ای

افسار امیالت باید دستت باشن و نه برعکس

اراده کن که به عنوان یه خانم باشخصیت دیگه طرف دود و دم نری و دل مادرتم دوباره نشکنی خدای نکرده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اینم خوبه 

خدا همیشه درحال امتحان ماه بیبین خودت چیکار میکنی بعدها شرمنده نشی هم جلوی خدا هم مادرت