2733
2739
عنوان

لتروزول

354 بازدید | 62 پست

سلام بچه ها کیا با یه دوره مصرف لتروزول باردار شدن؟ 

من این ماه دکتر برام تجویز کرد مصرف کردم گفت از روز یازده تا هجده پریودی اقدام کن الان روز 23 دوره هستم دعا کنید باردار باشم الان ماه ششم اقدامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ان شاالله که باردار شده باشی فقط قرص خوردی ؟؟بعدش نگفت بیا سونو و آمپول بزن؟

نه گفت قرصو بخور اگه باردار شدی که هیچ اگر نه تو پریودیت بیا تا واسه شوهرت آزمایش بنویسم 

با همون یه دوره مصرف ؟ 

بله عزیزم 

گفتم دوماه اقدامم طبیعی  و بهم این قرص رو داد وچکاپ نوشت که ماه بعد برم‌پیشش و ماه بعد حامله بودم 

ولی دومی رو ناخواسته بود و اولین عقب افتادگی پریودی حامله بودم

فقط حتما درست بخور طبق برنامه ای که بهت گفته

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
نه گفت قرصو بخور اگه باردار شدی که هیچ اگر نه تو پریودیت بیا تا واسه شوهرت آزمایش بنویسم 

به منم لتروزول داده ولی من امتحان نکردم هنوز منتظرم پریود شم بعد ولی اینجا گفتن باید آمپول آزاد سازی هم بزنیم 

چرا لتروزول مصرف میکنی؟ من تنبلی دارم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

عین همین جمله رو به منم گفتن که باردار شدم

انشالله شما هم باردار میشی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706