2733
2734
عنوان

تیرماهی که ۲۰امین روزش سهم منه❤

137 بازدید | 26 پست

به رسم عادت تولدم مبارک❤🎈

البته جاتون خالی سه بار سورپرایز شدم اینجا دوستی ندارم که بهم تبریک بگه 😕

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2738

تولدت خیلی خیلی  مبارک من دوستای تیر ماهی خوبی داشتم تا الان😘😍 همشون ماه بودن😍😍🤩🤩  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

تولدت‌مبارک .امیدوارم‌ امضای خدا پای همه ی ارزوهات باشه❤امیدوارم امیدت همیشه به خدا باشه ‌

امیدوارم همیشه عزت و ابرو داشته باشی 

امیدوارم همیشه شاد باشی

امیدوارم‌همیشه توکلت به خدا باشه

امیدوارم شاد باشی 

امیدوارم انقدر خوشبخت بشی که از خوشبختی ارامش رکحی مطلق داشته باشی .

مبارک باشه بانو. صد سال دلخوشی واست ارزو میکنم🌹🌸

ممنون فداتشم مهربونم همچنین عزیزدلم😍😘

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
2706