2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن سیرابی خیلی خوبه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

سیزده هفته به بعد خوب میشی،، چند هفته ای الان؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

شنیدم اگه شدید باشه دکتر دارو میده ،اکثرا کی اتفاق میفته؟؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738

من آب عسل زنجفیل میخوردم بهتر بودم زنجفیل خوبه

معده تم تقویت کن یه روز درمیون یه تیکه کوچیک گوشت کباب کن.خیلی کم ولی خوبه من روزایی که اینکارو میکردم فرداش حالت تهوعم کمتر بود اما خب نمیشه که

تازه همونم به خاطر تهعوم به زور میخوردم

من خوردم انگار نه انگار😢

ی روز مطب بودم خانم گفت بهتر شده ولی یکی عین شما گفت هرچی خورده بی فایده بعد دکتر بهش ویتامین ب داده خیلی خوب شده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی