2733
2739

امشب خبر مرگ یه عزیزیو شنیدم که چندین سال منتظر بچه بود باردار میشد ولی بچه هاش هیچکدوم نموندن نزدیک ۱۰ بار بارداری و سقط داشت😔تا که امسال دوقلو باردار شد و برای اولین بار بچه هاش سقط نشدن دیروز موعد زایمانش بود زایمان کرد و دکترا گفتن باید رحمت برداشته بشه رحمشو برداشتن و از خونریزی فوت شد 😭😭😭دوتا بچه دوقلو یه دختر یه پسر یادگاری از خودش گذاشت😭من زیاد نمیشناختمشون هم محلی مامانم بود واینکه من یه مدت آرایشگاه کارمیکردم میومد اونجا من بندش میزدم همیشه ازم تعریف میکرد 😭😭😭خیلی ناراحتم براش خیلی😭😭با اون دخترخاله م که تازه ۵ماهه فوت شده دوست صمیمی بودن😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حکمت خدا خیییییییییلی عجیبه

بمیرم برای اون بچها

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706