2733
2734
عنوان

وای امروز تو آینه دیدم...

351 بازدید | 16 پست

پوست زیر بازوم حالت ترک و چروک شده

آخه 5 کیلویی وزن کم کردم اونم تو چار پنج ماه

چرا آخه اینطوری شده

چجوری درست میشه

میخوام بازم کم کنم نکنه بدتر شه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

میگن ویتامین ای خوبه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روغن بايو اويل استفاده كنين يا ويتامين اي رو باز كنين روغنشو بزنين اون قسمتا. واسه تركاي تازه خوبه نه قديمي

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
2738
روغن بايو اويل استفاده كنين يا ويتامين اي رو باز كنين روغنشو بزنين اون قسمتا. واسه تركاي تازه خوبه ن ...

من ترکام سفیده

من ترکام سفیده

ترك سفيده كلن. منم تو پام دارم ولي زودتر به فكر از بين بردنشون نيفتادم الان فايده نداره. اگه برا شما تازگيا اينجوري شده اين روغنا رو بزنين

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
من ترکام سفیده

عزیزم کم کم ترکات بی رنگ میشه یعنی فقط ترکه بدون هیچ رنگی   بهش میگن استرچ مارک الان تقریبا همه خانوما دارن حتی هنرپیشه ها خواننده ها ورزشکارای حرفه ای. بیخیال ما زنا همه جوره خوشگل و مموشیم😍😂 

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
ترك سفيده كلن. منم تو پام دارم ولي زودتر به فكر از بين بردنشون نيفتادم الان فايده نداره. اگه بر ...

کسیو دیدین درست شده باشه با اینا ترکاش؟ 

با کم شدنم ترک می خوره😢

نه چرا ترک بخوره ترک برای وقتیه که چاق میشی پوست کشیده میشه چون نازک هست ترک میخوره  اون ترکی که بعد لاغر شدن میبینی قبلا بوده منتها کمرنگ بوده متوجهش نشدی بعد که پوست شل و اویزون میشه خودش رو نشون میشه 

2706