2737
2739
عنوان

بیاین بازی😍🗣

| مشاهده متن کامل بحث + 3704 بازدید | 504 پست
سلاااممم...هنو بازیتون ادامه داره؟🙃

سلام عزیز دلم😍

بله که داره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازم حقیقت بپرسین

بزرگترین دردسری که تو طول عمرت برات پیش اومده بگو

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
2740
🤣🤣🤣 اخ خیلی حس بدیه  خب به رشته مورد علاقت رسیدی؟

من هنوز دانش اموزم راستش😅

ولی یه تایپک زدم همه کلی زدن تو ذوقم که نمیتونی قبول شی و...😢😢😢

بزرگترین دردسری که تو طول عمرت برات پیش اومده بگو

سرکلاس ریاضی بودیم..بعد دوستام از من ورق گرفتن داشتن روش درمورد ی پسر چیز مینوشتن ...نگو چیزای بی ادبی نوشته بودن یهو دبیر اومد گف چکار دارین میکنین منم مث خرررر فاز فداکاری برم داشت تندی کاغذ رو از جلو دوستام برداشتم گفتم هیچی خانوم برگه مال منع...گف بده ..منم ندادم..مشتمو گرفته بود ک بازش کنه...تا حواسش پرت شد کاغذ رو انداختم زیر شوفاژ ی کاغذ دیگه دادم یهو یکی از بچه های نفهم کلاس گف خانوم برگه رو انداخت زیر شوفاژ..خلاصههههه منم ندادم برگه رو منو برد دفتر دفتر گفتن برگه رو بده ی برگه دیگه جا زدم جاش ولی دبیر ریاضی برگه اصلی رو گرف ازم...خلاه انقد گریه کردم ک نگو اخه من نمیدونستم تو برگه اصلیه چی نوشته شده ...از اون موقع از چشم دبیر ریاضیمون افتادم منی ک شاگرد اول بودم‌...اخرش دبیره بهم گف اگه برگه رو میداده ب دفتر اخراجم میکردن و از اداره منع تحصیلم میکردن...اون ب ظاهر دوست ها حتی منتظد منم نموندن ک ببینن چیشد دمشونو گذاشتن رو کولشونو رفتن خونه

جرئت برو  اگه جرئت داری به کسی که روش کراش داری پی ام بده بگو به نظرت من چطورم؟ نظر کلیت رو به ...

کی؟ من؟

خیلی با ادعای تمام از دسپختم تعریف کردم  غذا رو داشتم درست میکردم یه لحظه یادم رفت کلش سوخت &n ...

😑😨😨😂😂

2706