2737
2739
عنوان

بیاین بازی😍🗣

| مشاهده متن کامل بحث + 3703 بازدید | 504 پست
دقیقا 😂😂 ولی واقعا اونجوری که فکرمیکنید نیستم☺

هستیدی بابا ...ادای بزرگ بودنو در میارید ...نمونش خواهر شوهرم ۱۲ سالشه ...تو فضای مجازی میگه ۱۸ سالمه و فکر میکنه خیلی پخته و عاقل هستش

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
ممنون گلم     اره کلا خیلی عوضیه    

منم یه بار دوستم صورتشو گریم کرده بود ب شکل جن مثلا

بعد من خواب بودم اومد پتو رو زد کنار منم مهلت ندادم از ترس یه جیغ زدم و همزمان یه سیلی خوابوندم گوشش😁😥بنده خدا تا ۳ روز باهام قهر بود میگفت حالا من خریت کردم تو چرا گاو میشی😂😂😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا زود ب مراد دلت میرسی🤩🤩 ...چشممم😊😊

داداشم منظورم واقعا برادرم بودا  

نه دیگه نمیاد اونجا رو دوست داره

من متنفرم ولی از رفتن

اینجا راحت ترم 

7 ساله سالی یه بار میاد ولی خب عادی نمیشه متاسفانه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
هستیدی بابا ...ادای بزرگ بودنو در میارید ...نمونش خواهر شوهرم ۱۲ سالشه ...تو فضای مجازی میگه ۱۸ سالم ...

عزیزم شما شناختی ازمن نداری همه مثل من نیستن

اتفاقا من اصلا پخته و عاقل نیستم خنگ مادرزادم😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
2738
عزیزم شما شناختی ازمن نداری همه مثل من نیستن اتفاقا من اصلا پخته و عاقل نیستم خنگ مادرزادم😂

ب هر حال انسان بعد یه سنی به درک و شعور و فهم میرسه و به تجربه های مختلف😊خوبه خوبه😂😂🤣🤣🤣

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
ب هر حال انسان بعد یه سنی به درک و شعور و فهم میرسه و به تجربه های مختلف😊خوبه خوبه😂😂🤣🤣🤣

من یبار تو یه تایپک کلی به یکی مشاوره دادم اونم گفت ممنون بابت انرژی مثبتت😍😍خیلی خوشحال شدم کلی ازم تشکر کرد

انشالله هرجا هست سالم باشه

منم یه بار دوستم صورتشو گریم کرده بود ب شکل جن مثلا بعد من خواب بودم اومد پتو رو زد کنار منم مهلت ن ...

عاااااااااالی   دمت گرم  

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2706