2737
2739
عنوان

بعد 3 سال برگشته میگم دلیل کات کردنم عشق پاکت بود😒

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخدا بعد اون همه سختی برگشته این چیزا میگه

کسی ک ی بار ولت کرده

ده بار دیگه هم میکنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
منو چی فرض کرده خداییی

ولش کن ارزش فک کردن هم نداره

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2740

اونی که‌ یک بار رفته راه رفتن رو یاد گرفته عزیزم دلیلش هم خیلی خنده داره به خاطر عشق پاک معمولا ول نمیکنن ایشون از حایی که بوده رونده شده خسته شده اومده یک مدت دیگه دوباره به خاطر عشق پاکت میزاره میره مطمئن باش

محلش نده اصلا دوستم با ی پسری قرار ازدواج داشتن پسره بعد سه سال بهش گفته بود من خیلی با تو فرق دار ...

بعد 7 ماه جدا شد ازم خیلی نامرد بود خیلی 

حالا بعد 3 سال اومده میگه اون موقع شرایط نداشتم نمیخواستم اذیت بشی

2706