2733
2734
عنوان

همکار داداشم عاشقش شده اما...

500 بازدید | 38 پست

بچه ها داداشم توی فروشگاه مدیرفروشه

خیلی پسرخوب٬خوش اخلاق وخوشتیپیه

همیشه بش میگم خوشبحال همسرایندت....

توی محیط کارشم واقعا همه بش احترام میذارن ودوسش دارن به خاطر شخصیت واخلاقش

منم گاهی اوقات میرم محل کارداداشم براهمین اکثر همکارشو میشناسم 

چندوقتیه که یکی از همکارای خانمش که یه دختر

واقعا نجیب٬خوب وخوش قیافه ای هست عاشق داداشم شده هروقت من میرم اونجا سریع میاد پیش منو کلی باهام حرف میزنیم یعنی یه جورایی باهم دوست شدیم تا داداشمو میبینه نمیتونه چشم ازش برداره هروقت منو میبینه از هنراش تعریف میکنه وبارها غیرمستقیم بهم فهمونده که عاشق داداشمه 

منم چون دیدم واقعا دخترخوبیه به داداشم گفتم بیابریم خواستگار فلانی خیلی دخترخوبیه

اما داداشم میگه میدونم خیلی خانم ونجیبه اما من بش علاقه ندارم خیلی دلم برادختره میسوزه چون میدونم بدجورعاشقشه چون خودمم دخترم احساسشو میفهم حالا موندم چیکار کنم اگه بش بگم به داداش گفتم بیایم خواستگاریت وقبول نکرده که خیلی بدمیشه اگه هم بش نگم هروقت منو میبینه بازبون بیزبونی از عشقش به داداشم میگه وازم انتظارداره کاری براش بکنم

راهنماییم کنید چیکارکنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یجوری دوستانه بگو. هرچی زودتر دل بکنه بهتره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

توهم غیر مستقیم بگو برادرم علاقه ای نداره بهت

مثلا بگو منو مادرم بهش میگیم وقتشه برات بریم خواستگاری ولی خودش میگه کسی رو دوست ندارم 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

خب نمیشع وقتی داداشت بهش علاقع ندارع کاری کنی 

دخترم گناع دارع بندع خدا 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

داداشتو عاشقش كن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

غیر مستقیم بگو برادرم نامزد داره

مثلا بگو امشب نامزد برادرم دعوته خونمون

یا هر چیز دیگه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2706