2733
2734
عنوان

دارم گریه میکنم اخه چرا من انقدبدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن من همش توخونم سرکارم نمیذاره برم انقدالتماسش کردم حوصلم سرمیره بزاربرم سرکارنمیذاره

تو الان 14 سال پیش منی با این تفاوت که من نت و گوشی نداشتم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
منم همینم دیگ نمیشنم گریه کردن..تازه شهر غریبم هیچکسم ندارم عادت کردم ب خونه حتی نونم نمیخرم اگ‌ از ...

من الان نزدیک ۳سال دارم تحمل میکنم این وضعیتو اما دیگ نمیتونم صبرم تموم شده افسرده شدم دیوونه شدم دیگ ب جایی رسیدم ب فکرخودکشی افتادم

2738
من الان نزدیک ۳سال دارم تحمل میکنم این وضعیتو اما دیگ نمیتونم صبرم تموم شده افسرده شدم دیوونه شدم دی ...

منم ۴ ساله همینه اوضاعم چاره ندارم دیگ فیلم دانلود میکنم کتاب میخونم نماز و دعا میخونم روزم میگذره دیگ شوهرم همش سرکاره ی فردایی ک گفتم جمعه س پیشمه باید بره سر کار😑

میدونم خیلی سخته ولی دیگ گریه نمیکنم و خودم ب خودم کمک کردم افسرده نشم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
وای چقدبد 

با تلفنم حق نداشتم صحبت کنم 

حبس واقعی 

ولی اندازه شما ناامید نبودم گلم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
منم ۴ ساله همینه اوضاعم چاره ندارم دیگ فیلم دانلود میکنم کتاب میخونم نماز و دعا میخونم روزم میگذره د ...

والا منم قبلا چونه میزدم جمعه ها رو نره سر کار 

اون هفته می گفت می خوام دیگه جمعه هارو نرم 

گفتم چه فایده واقعا تو این کرونا😐

2706