2733
2739
[QUOTE=145117931]عیب نداره عوضش اینده بچهات تامینه اینده درسیشون  شوهر پولدار فقط زمانی خوبه ک ...

والا ما پولدار نیستیم معمولیم ولی بریم بیرون شوهرم بزور برام یه چیزی میخره ربطی به پولداری نداره بعضیاشون خسیسن .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌گم خرج نمیکنه.واسه خورد و خوراک و اینا هیچی کم نمی‌ذاره.ولی پول نقد زیاد بهم نمیده.

اخ اخ منم همینجورم

خرج بچه و خورد خوزاک میکنه

کلا جونش در میره پول به من بده

در حالی که من خودم سخت خرج اهل پس اندازم ولی کلا من هیچ اختیاری ندارم

به نسبت درامدش پول تو جیبی که به من میده از پول تو جیبی دختر دبیرستانی کمتره

هر بارم حرف بزنم بحث و جدله

بچه هام بگن بابا فلان چیزو بگیر سه سوته گرفته ولی من واسه یه کرم سی تومنی یکماه باید ریاضت بکشم

2742
وای خدا.چقدر دیدگاه ها متفاوته‌.درست میگی عزیزم.ولی ی سر ب تاپیک آخرم برای متوجه میشی چی میگم.

توعم زیاد گیر نده احساسی برخورد نکن برا موفقیت فکرکن موفقعیتم با پول میشه برا ایندت فک کن یکمم تحمل کن

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
ولی شوهرم اینجور نیس خیلی دست و دلبازه

من نگفتم خسیسن گفتم حریص ترن که پول بیشتر داشته باشن و بیشتر از بقیه حرص میخورن کار میکنن تلاش میکنن 

شاید شوهر شما این مدلی نباشه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2740
مثلا چقدر میده 

مثلا ی تومن می‌ریزه تو کارتم.خرجام با خودشه بیرون میرم و خرید.این پول مال زمانیه ک خودم تنها بخام برم.منم ک بچه کوچیک دارم شاید تو یک ماه دوبار بشه تنها برم بیرون.این پول شاید دوماه تو حسابم بمونه.و اگه بگم مثلا پول نقد بهم بده میگه کارتت هست دیگه

شوهر من سنگ از اسمون بباره سرکار میره بهش میگیم اینهمه کار میکنی پول در میاری برای چی . خونه باشه ساکته کاری بکارت نداره 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
مثلا ی تومن می‌ریزه تو کارتم.خرجام با خودشه بیرون میرم و خرید.این پول مال زمانیه ک خودم تنها بخام بر ...

خب عزیزم یه تومن کم نیس ماله من روزی ۵۰ تومن میده با این ک وضعش خوبه اگه ماله منم جمع کنی اونم یه تومن و خورده ای میشه هستن کسایی ک به زناشون اصن پول نمیدن به نظرم خوبه

اخ اخ منم همینجورم خرج بچه و خورد خوزاک میکنه کلا جونش در میره پول به من بده در حالی که من خودم س ...

نه.خدایی شوهرم اینطور نیست.تو اینا کم نمی‌ذاره.این ک گفتم شمارش داره ،مثلا خواهرم وضع مالیش خیلی خیلی پایینتر از ماست.باور کن ماهی ی مانتو میخره.تو سال ده تا کیف میگیره.ولی من توی سال شاید سه تا مانتو بگیرم.سه تا کیف بگیرم.شوهرم میگه اسرافه

یعنی چی خواهر؟؟؟ متوجه نشدم.⁦☹️⁩

تاپیک اخرتو میگم بعصی مردا اینطورین تمرکزشون رو کاره شمام بش گیر ندین بخاطر شما داره اینهمه کار میکنه برا ایندتون یکمم تحمل کنید.

خب عزیزم یه تومن کم نیس ماله من روزی ۵۰ تومن میده با این ک وضعش خوبه اگه ماله منم جمع کنی اونم یه تو ...

آخه درآمد شوهرم خیلی بالاس.نمیگم چقدر.ولی بالاس.من ب نسبت شرایط میگم بریز بپاش نداره.رو اصول کار میکنه

2706