2733
2734
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47150 بازدید | 3348 پست
جفتشون خوبه .. اخه بانکی ها رو دارن میارن جز دارا دوم و داراسوم برا همین دولت سهمهایی که جز دارا هست ...

ببخشید من ۴شنبه بخشی از سهام عدالت رو زدم برای فروش، ولی فملی و فارس رو تابلو نبود امروز؛ ی دونه فملی ۱ بود، میخام ببینم اون فملی با این فرق داره؟ چرا اون و فارس رو تابلو نمیاد؟

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقت بخیر🙏منظورتون از سمگا برای کوتاه مدت ،چه مدتی ؟من تا نیمه مرداد میتونم نگهش دارم!به نظرتون تا اون موقع سود میده؟؟؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
ذوب هم دارم اونم دقم داد بخدا

ذوب بلند مدتی هستش و روش حساب کن .. افزایش سرمایه داشته و باز شده امروز هم مثبت و گرفته

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2731
میشه برای فردا یه سهم میان مدت معرفی کنید ؟ فردا فولاد خرید بزنم؟

فولاد سهم خوبیه و شاخص سازن امروز اگه خرید میکردی عالی بود نیمه اول بازار بهترین وقت خرید بود براتون بعدش صف خرید شد حتی امروز بسته شد بعدش باز شد .. اگه فردا صبح سرخطی بزنی احتمالا گیرت میاد

استارتر جان‌ اینکه میگن اوضاع بورس تا ابان و انتخابات امریکه خوبه و بعدش سقوط میکنه رو شما قبول داری ...

من تحلیلگر حرفه ای یا استاد اقتصاد نیستم که بخوام بگم حتما اینجوریه یا نه اما شرایط تقریبا اینو میگه که انتخابات امریکا رو بازار دلار و طلا و بورس ایران تاثیر داره احتمالا زودتر هم اتفاق بیوفته شاید  شهریور و مهر بازار شوکی بخورهاما بعدش برمیگرده جای نگرانی نیست فقط باید مواظب سرمایه زیاد گذاشتن باشید

ببخشید من ۴شنبه بخشی از سهام عدالت رو زدم برای فروش، ولی فملی و فارس رو تابلو نبود امروز؛ ی دونه فمل ...

فملی نماد صنایع مس ایران هستش نگاه کنید ببینید همونه .. در ضمن فروختن سهام عدالت اصلا بسودتون نیست انجام ندید

وقت بخیر🙏منظورتون از سمگا برای کوتاه مدت ،چه مدتی ؟من تا نیمه مرداد میتونم نگهش دارم!به نظرتون تا ا ...

سمگا برا کوتاه مدت اذیت میکنه اگه دقت هم کرده باشی با شروع کرونا خیلی منفی میخوره چون رو بنیادی این سهم تاثیر داره اگه برا بلند مدت بخوای خوبه اما کوتاه مدت نه... البته خودمم سمگا رو دارم و جز پرتفو هست

خیلی ممنون فقط متوجه جمله اخرتون نشدم؟؟

اونایی که  سرمایه زیاد میزارن داخل بورس باید کاملا حواسشون باشه ماه های مهر و ابان اگر دیدن شرایط بازار خوب نیست بیان بیرون و نقد بشن

سمگا برا کوتاه مدت اذیت میکنه اگه دقت هم کرده باشی با شروع کرونا خیلی منفی میخوره چون رو بنیادی این ...

من چافست و سمگا خیلی ناشیانه خریدم😔به نظرتون همین الان فروش بزنم بره بهتره؟یا بازم تا یه مدت نگه دارم؟

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
کانال از یکی تحلیلگران بورس هستش هم اموزش میده هم سیگنال میده فردا چی بخری .. من ایدیشو دارم مایل بو ...

میشه ایدی رو بهم بگین 

به نظرتون ما چکار کنیم ۸۰ تا ۱۰۰ داریم 

1 سیگنال گرفتن از vip

۲ سبدگردان 

۳ صندوق سهامی مثلا سپهر اول

من چافست و سمگا خیلی ناشیانه خریدم😔به نظرتون همین الان فروش بزنم بره بهتره؟یا بازم تا یه مدت نگه دا ...

کی خرید کردید؟ قیمت چندتومن بوده؟

2706