2737
2734
عنوان

🔻بورس🔻معرفی چند نماد کف کانال برا ورود

| مشاهده متن کامل بحث + 47140 بازدید | 3348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذوب و سیمرغ ، دانا ، واوا رو گفتم .. نمیخرید تا صف خرید که شدن انوقت میگید چی بخریم 

دانا و وآوا رو خریدم

دعوام نکنید

خواستم نظرتون رو بدونم⁦☹️⁩⁦☹️⁩

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
فقط یه سوال برای ثبت نام حتما باید سایت سجام هم ثبت نام کنم؟؟ من فارابی ثبت نام کردم نیاز هست بازم& ...

قبلا سجام نبوده اما اونایی که قدیمی های بورس بودن هم باید سجام ثبت نام کنن پس همه باید ثبت سجام کنن

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
2728
برای حداکثر سودش چقدر نگه داریم؟ چون به پولش نیازی ندارم. میتونم بزارم 

تا روزی که پول احتیاج نداری بمونه اصلا بزار بمونه تا ده سال دیگه مشکلی نداره 

من دیروز فاراک و بجهرم از هر کدوم 5000تا خریدم.سهم های خوبین؟

سهمی که میخرید دیگه دنبال خوب و بدشو نگیر الان من بگم بده یا خوبه چیزی رو تغییر نمیده فقط حال روحی خودت و تغییر میدی .. جفتشون سهم های خوب و عالی  هستن اما کوتاه مدت نفروشی نگهشون دار

2740
دانا و وآوا رو خریدم دعوام نکنید خواستم نظرتون رو بدونم⁦☹️⁩⁦☹️⁩

دعوا نکردم اخه من هم هایی که گذاشتم و نگاه کنید ۸۰ درصدشون صف خرید شدن و مثبت خوردن بازار بورس یک ثانیه دیر عمل کنی باخت میدی .. سهم ها رو نگهشون دار تا خودم بهت میگم کی سیو سود کنی کی اضافه کنی یا کی بفروشی . البته اگه یادم موند

سلام ن کاربر مهمان نیستم ببخشید کد معاملاتی ک دارم با کد بورسی فرق میکنه؟ممنون ک جواب میدید

کد اومده براتون سه حرفی با عدد؟

دعوا نکردم اخه من هم هایی که گذاشتم و نگاه کنید ۸۰ درصدشون صف خرید شدن و مثبت خوردن بازار بورس یک ثا ...

ممنونم🌹🌹

برای فردا هم بهم فرداااا بگید از ۸ بیدارم و منتظر

الان تو صف خرید وتجارت و صبا و شبندر هستم

اگر قبول کنن

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖