2733
2739

عزیزم چرانشه من علوم تربیتی میخونم یه سال مرخصی گرفتم یه بچه هم دارم بخای میشه من عاشق درسم همیشه اطرافیانم میگن ولش کن ولی من همه سختیاشو بجون میخرم چون عاشقشم

خوشبختی ینی من وتو وپسرخوشگلمون   
عزیزم چرانشه من علوم تربیتی میخونم یه سال مرخصی گرفتم یه بچه هم دارم بخای میشه من عاشق درسم همیشه اط ...

چ سالتون بود قبول شدید متاهل بودید کدوم دانشگاه می تونید الان چن سالتونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم سال کنکورمون یه خانوم بود ۴۰ ساله یا ۴۲ دقیق یادم نیس که دخترش اون موقع سوم دبیرستان بود 

خانومه همون سال دندون قبول شد ولی دخترش سال بعد هیچی نیاورد😶

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
2731
واقعن ؟ چ انگیزه ای ...

خیلی انگیزه داشت خانومه تازه کارمند یه ارگان دولتی هم بود که بعد از عید کلا مرخصی گرفت

توی کلاسای کنکور یه عالمه خانوم و آقای متاهل میبینی با هر رنج سنی 

خیلی انگیزه داشت خانومه تازه کارمند یه ارگان دولتی هم بود که بعد از عید کلا مرخصی گرفت توی کلاسای ک ...

من ۲۰ سالمه ی ساله عروسی کردم ولی خیلی دوس دارم ی رشته خوب قبول شم تجربی رشتم

2738
عزیزم بشین بخون کلی وقت داری واسه کنکور ۱۴۰۰

مرسی از امید دادنت من ۲ سال قبل عروسیم عقد بودم اون موقع ک کنکور دادم پرستاری میآوردم ولی من پزشکی میخوام میترسم بمونه تو دلم  

مرسی از امید دادنت من ۲ سال قبل عروسیم عقد بودم اون موقع ک کنکور دادم پرستاری میآوردم ولی من پزشکی م ...

اووووو خیلی جوونی بابا 

چی بمونه رو دلت 😐😐😐

ایشالا دکترم میشی

اووووو خیلی جوونی بابا  چی بمونه رو دلت 😐😐😐 ایشالا دکترم میشی

مرسی فدات ... خیلی امیدوارم کردی ...

خدا بخواد واسه ۱۴۰۰ میخونم من ی سال جهشی خوندم ب خاطر اون نظام قدیمم ب نظرت برا نظام قدیم ظرفیت پایین نیس ...