2737
2739
عنوان

چرا مردم ما اینطوری هستن؟

227 بازدید | 20 پست

اینجا اکثرا درگیر ی سری چیزای مسخره هستن. مثلا معیار برای ازدواج و انتخاب آدم ها که واقعا بیخوده. بعد کلا ازدواج هم خیلی سخت و پیچیده است. همه باید خبر دار بشن. کلی باید هزینه کرد. اون چی میگه، این چی میگه. از فامیل و آشنا و همسایه و رفیق تا غریبه و همه باید بدونن. یکی رو انتخاب کردی باید از همه نظر مورد تایید خانواده باشه و اگه نباشه خیلی بده و مردم چی میگن و از این چیزا. بعد اینایی که میرن خواستگاری سنتی که فازشون کاملا مشخصه. دنبال دختر شاغل هستن و این خیلی براشون مهمه، دختر باید سفید و ریزه و میزه و فلان و بیسار باشه، آشپزیش خوب باشه، باباش پولدار باشه، یا هر چی مادرمون بگه. خب با اینا کاری ندارم. اونایی که اشنا میشن و دوست میشن هم که فقط میرن سمت ی سری آدم های خاص و فقط به ی سری ها پیشنهاد میدن. عموما به دخترهای راحت و قرتی و اهل چیتان پیتان پیشنهاد دوستی میدن منظورم فقط این پسرهای لات نیست ها حتی اون پسر خفن ها هم همینن. واقعا چرا؟ چرا تو کشور ما اکثر آدم ها ظاهر بین هستن و فکر میکنن دوست شدن یا اشنا شدن فقط برا ی سری دخترهاست. واقعا هیچ جای دنیا اینطوری نیست. کلی ویدیو از زندگی اروپایی ها و امریکایی ها تو یوتیوب دیدم، اصلا اینطوری نیستن. شکل روابطشون و معیارهاشون کلا با ماها فرق داره. واقعا خوب زندگی میکنن. نگاهشون اصلا سطحی نیست. خداییش تو این کشور فقط برا اونایی که واقعا مقید هستن و مذهبی، اونایی که راحت و آزاد هستن و اکثریت معمولی همه چیز خوبه ولی برا اقلیتی که تو این همه تناقض نمیتونن خود واقعیشون باشن و کنار بیان خیلی سخته. اینجا خیلی ها مخصوصا مردها ادعای روشن فکری دارن اما دروغه، بلوف میزنن، ادا درمیارن. واقعا چرا اینطوریه؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همه شو خوندماااا ولی درستو حسابی نگرفتم مخصوصا جمله های اخرشو😁.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

الان شرایط برا همه سخته چه مقیدا چه آزادا 

یه جوری گفتی احساس کردم همه ی مقیدا یا آزادا الان چیا دارن که شما نداری 

عزیزم الان همه مثل همن هیچ کس راحت نیست

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤
2738

میدونی اسی ما هممون باید از خودمون شروع کنیم.

اگه من خودمو درست کنم تو خودتو اصلاح کنی اون خودشو اصلاح کنه کلا ماها اصلاح میشیم و ماها که جامعه رو تشکیل دادیم پس کلا جامعه اصلاح میشه.

خودمون باید فرهنگسازی مثبت کنیم

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
الان شرایط برا همه سخته چه مقیدا چه آزادا  یه جوری گفتی احساس کردم همه ی مقیدا یا آزادا الان چ ...

شاید ولی خب نمیدونم چرا گاهی حس میکنم ممکن کسی مثل من پیدا بشه😅

سلام

بغیر از خط اول با همه ی حرفاتون موافقم و متاسفم برا جامعه ای که داریم!

همه ی خوشبختیای عالم فقط نصیب دخترایی میشع که یا باباشون خیلی پولداره یا خیلی خوشگلن یا هر دو

خواهشا ریپلای نکنید و بگید ما پولدار نبودیم الان چند ساله ازدواج کردیمو خیلیییی خوشبختیم چون عزیزم شرایط اقتصادیو جَو جامعه و معیارا داغون شده! 

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706