2737
2739
عنوان

خدافظ آی سیو

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 74 پست
توروخدا مراقب باش خیلی..منم در حال اقدامم دکتر بهم گفته نباید وقتو از دست بدم وگرنه خیلی نگرانم تو ک ...

خدا خیلی به من رحم کرد خیلییییی الانم بچم تو شکمم داره ول میخوره از خدا میخوام همه مادرا و بچه هارو درپناه خودشون حفظ کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیلی به من رحم کرد خیلییییی الانم بچم تو شکمم داره ول میخوره از خدا میخوام همه مادرا و بچه هارو ...

انشالله فقط زود تموم‌شه این کابوس کرونا 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
منم ی هفته همین علایم شما رو داشتم بعدش خوب شدم ،.ینی کرونا بوده؟؟؟منم باردارم فقط سروم بهم وصل کردن

احتمالا بله کسی بعد شما مریض نشد?من خودم میدونستم گرفتم استراحت کردم کلا خواب بودم و تبمو چک میکردم اگه تب میکردم میرفتم دکتر اما تب نکردم

2738

همسر منم تقریبا یک هفته پیش گرفت و تستش مثبت شد.شروعش با تک سرفه،بعد تب و بدن درد بود و بعد هم تنگی نفس و اسهال و بی اشتهایی.الان حالش بهتره اما در نوسانه.یه وقتایی بی حال میشه.با اینکه از همون لحظه بروز علائم جداش کردیم بعد سه روز دخترم یک نصف روز در حد پادرد،دلدرد و تب مختصر و بی اشتهایی شدید گرفت( البته حدس میزنم گرفته باشه) سه روز بعد خودم با تک سرفه و خارش گلو علائمم شروع شد و حدود ۳۶ ساعت بدن درد شدید و تب داشتم و الانم حالتم مثل سرماخوروگی فعلا.پسر یک ساله م هم اول تب کرد و بعد هم آبریزش بینی چرکی و عطسه و کمی سرفه و بدن درد

استارتر علت بستری شدن خواهرت تو آی سیو چی بود ؟ ریه ش سفید شده بود ؟؟

بيش از سه چهارم ريش درگير شده بود و دليل بستري كردنش اين بود كه به ديتگاه ونتيلاتور ميخاستن وصلش كنن

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2706