2733
2739

به نظر منی که درد جفتشو کشبدم سزارین بهتره

بهت مسکن میزنن یا شیاف میدن..سوندم اصلا بد نیست راحته اتفاقا

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی اصلا ب این چیزا فکر نکن ....من بخدا از سزارینم خیلی راضی بودم اگ زمان برگرده عقب بازم سزارین انتخاب میکنم....پمپ درد تا ۸۰ درصد دردو کم میکنه از طبیعی خیلی بهترع....

بعد مرخص شدنم بالاخره قرص و شیاف مینویسه دکتر دردت اروم میشه اصلا نترس

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
2731
سوند کجا میزارن؟

توبینی

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740

من پمپ درد داشتم زیاد اذیت نشدم به هرحال عمله باید یکم درد داشته باشه دیگه که اونم قابل تحمله نترس

چرا میگین سوند درد داره😞من یه پرستار چشم ابی مهربون داشتم گفت نفس عمیق بکش اصلا درد نداره فقط سوزش

❤دخترم زندگی منه❤

سه تا سزارین داشتم، من آستانه دردم خیلی بالاست، سر هر کدوم یه روز بیمارستان بستری بودم،وقتی اومدم خونه حالم خوب بود،درد کمی داشتم و قابل تحمل، فقط باید آروم بشینی و بلند شی، بعد از زایمان بالش زیر سرت نذاری که سر درد نشی یه وقت... فقط محکم خندیدن آدمو به فنا میده تا دو سه روز...وگرنه سخت نیست...

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته

عزیزم بی حسی که بره برات مسکن تزریق میکنن.همین طوری که نمیذارن درد بکشی.سوند هم اصلا درد نداره.یعنی اصلا احساسش نمیکنی.اصلا نترس.من دوبار سزارین کردم.

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱

من که هیچ دردی نداشتم

عالی بود عااااالی

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

من سزارین بودم نمیتونستم تکون بخورم با ملافه جابجام میکردن منم جیغ میزدم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
اسی اصلا ب این چیزا فکر نکن ....من بخدا از سزارینم خیلی راضی بودم اگ زمان برگرده عقب بازم سزارین انت ...

پمپ درد چیه 😕😕😕 چرا برا ما نبود

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
2706