2737
2739

یه دوستم ازدواج نکرده خودش یه درآمدی از خیاطی داره از زندگیش راضیه منو میبینه میگه خوب شد ازدواج نکردم

یه دوست دیگه دارم اون متاهله زود تر از من ازدواج کرده من اونو میبینم میگم خدارو شکر خدا بمن بچه نداده وگرنه میخاستم شرمندش بشم چقد سخته 

وبه این نتیجه رسیدم هرچه الافتر بهتر😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آره بخدا. من میگم بخوام ازدواج کنم بابای بیچارم چه گناهی کرده 150-60 میلیون جهاز بده. پسر مردم آخه چه خبط و خطایی کرده که تو جوونی بجای زندگی راحت بره تا شب کار کنه. خودم چرا ازدواج کنم برم تو زندگی که قسط و بدهی هست و احتمالا با این اوضاع داغ مسافرت و طلا و اینا به دلم می مونه. اون همش کار کنه منم تو خونه یا برم سر کار. شب عین حنازه از خستگی بیفتیم بخوابیم فردا روز از نو روزی از نو. بخاطر یه لقمه نون و یه اجاره خونه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
آره بخدا. من میگم بخوام ازدواج کنم بابای بیچارم چه گناهی کرده 150-60 میلیون جهاز بده. پسر مردم آخه چ ...

دقیقا من بغضم میگیره به برادر 71فکر میکنم بنده خدا خرج پدر از کار افتادمو مادرم گردنشه. اونم با کارگری چطور میتونه خودش تشکیل زندگی بده مثلا بگو یه حلقه مگه میتونه تهیه کنه. یه برادرم صبح تاشب دستش تو روغن و گیریسه الان اساسش و صابخونه انداخته بیرون تو پارکینگ پدر زنشه. بعد میگن بچه بیارید 

نیارید تروخدا نیارین 

واقعا   مثل کبکی شدیم که بال وپری نداره سر تو برف کنیم که سیلی که تو راه رو نبینیم

شدیم حکایت همون آدمای ضعیف که فقط گله و شکایت میکنیم برا حل مشکل قدمی ور نمیداریم

منتظریم ترامپ که این همه سال برا کشورش مرگ فرستادیم نجاتمون بده 

2706