2737
2734

وقتی دکترش همچین حرفی زده ما از کجا بدونیم چیکار کنه ☹️

خب از دکترش میپرسید دیگه اگه واقعا راه حلی بود دکتر میگفت

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باید سقط بشه؟منم تو شیش ماهگی دکتر گفت اب دور جنین زیاده دارو داد دو هفته خوردم طبیعی شد فقط گفت باید مراقب حرکات بچه باشی چون اب دورش کم و زیاد شده وگرنه حرفی از سقط نزد امپولم میزدم دو هفته یه بار که زایمان زودرس نکنم چون احتمال پارگی کیسه اب بود

2731
2738
عزیزم برای شما چند بود چه دارویی خوردی تروخدا جوابم رو میدی

عزیز دلم به خدا نگفتند چنده فقط گفتند زیاده یه کم اسم دارو هم یادم نیس یه قرص بود دکترم برام نوشت،دو هفته خوردم رسید به مقدار طبیعیش 

چند ماهته عزیزم؟

شکمت از حد معمول خیلی بزرگ تر شده؟؟استرس بدتره انشاله که چیزی نمیشه من تو بارداریم همش استرس داشتم دخترم خیلی نا اروم بود به خاطر استرسا تا پنج ماهکی همش گریه میکرد سعی کن استرس نداشته باشی

شکمت از حد معمول خیلی بزرگ تر شده؟؟استرس بدتره انشاله که چیزی نمیشه من تو بارداریم همش استرس داشتم د ...

من هفت ماهمه شکمم نرماله تکونای بچه ام خدارو شکر خوبه مگه نمیگن اب زیاد باشه حرکاتو متوجه نمیشی من حرکاتشو خوب میفهمم چرا اخه باید زیاد باشه😭😭😭😭