2733
2734
عنوان

دعوا باشوهرم😔

641 بازدید | 48 پست

بچه ها تقریبا ده ماه پیش یه دعوای سختی باشوهرم کردم که پای خانواده ها باز شد .حالا هرکارمیکنم نمتونم حرفایی که تو دعوا بهم زدن چه شوهرم چه خانواداش فراموش کنم .مخصوصا شوهرم .خیلی ازش سرد شدم دیگ نمتونم ازته قلبم بش محبت کنم حرفاش یادم میاد شما باشوهرتون دعوا داشین؟بعدش میتونین حرفاشو فراموش کنین؟

مثلا بهم گف باید بمن بگی گوه خوردم 

نگو ک گفتی بهش اون جمله رو😢

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731

جای زخمش همیشه میمونه 

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

بعدش ازهم عذرخاهی کردین از حرفاش پشیمون شد؟ اگ از دلت دراورده و پشیمون شده توام ببخش

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
2738

بگوووو گفتی یا نه؟؟؟؟؟

باید میگفتی ک من تورو نمیخورم قابلیت هضمت رو ندارم😒🤦‍♀️

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

همش چهرش رو میبینی یاد حرفاش میفتی خیلی سخته

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

😑😑😑

تو اکثر زندگیا پیش میاد. منم مثل شما بودم اوایل زندگیم. تو دعواهامون خانواده اش دخالت میکردن و متاسفانه حرفهای زشتی بهم میزدن هم خودش هم خانواده اش. اما الان چون زندگیم خوشه دیگه به یاد نمیارم حرفهدی شوهرمو.اما هیچ وقت فراموش نمیشه که.الانم با خانواده اش دیگه صمیمی نیستم. سعی میکنم یه حد و حدودی حفظ کنم. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2706