2737
2739
عنوان

از ته دلم برای وطنم گریه کردم با آهنگ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 58 پست
به نظر من امام زمان برای بی عرضه هایی مثل ما ظهور نمیکنه

نیست خیلیم دعا می کنیم 🙈🙈🙈🙈 میگن امام زمان پدر مهربونمونه و از پدر دلسوز تر.....   به خدا از وقتی باردار شدم انقدر به فکر بچمم، میگم الهی بمیرم برای امام زمان که انقدر ب فکر ماست و ما یادی ازش نمی کنیم... تازه من خیلی مذهبی نیستم در حد معمول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا همونایی هستن سرشون تو اخوره. عزیزم وقت عمل بشه میبینی که همونا زودتر از همه فرار کردن. فقط برا ...

بزا یک اتفاقی بیوفته... همینا برمیدارن تو تلوزیون مردمو تحریک می کنن که اگه نیاین دفاع به دین و قران پشت کردین. ملت ما هم ساده.... همینجوری که تا الان دین مردمو مسخره سیاست خودشون کردن

2731

کلا جهان آشفتس 

به نظر من میتونه از علائم نزدیک بودن ظهور باشه

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 

منم خیلی غصه میخورم بابت حال و روز این روزهای ایران ،با اینکه ایران نیستم اما اصلا نمیتونم بی تفاوت باشم تازه عشقی که اینجا میبینم مردم به کشورشون دارن و اون رو با حس خودم مقایسه میکنم قلبم خیلی بیشتر میگیره

یه وقتها با خودم میگم کاش اصلا ایران به دنیا نیومده بودم کاش مثل اینا حتی فرق بین ایران و عراق رو نمیدونستم .کاش میتونستم با عقیده خودم تو کشورم کنار خانواده راحت زندگی کنم  و.......

💞💞معجزه میشود وقتی خدا وارد شود💞💞

یکاری کردن که مردم سست بشن و به خدا و امام زمان متوسل بشن نه عزیزان نه خدایی میاد که کمکتون کنه نه امام زمانی ما باید همت کنیم که متاسفانه مردم ایران همیشه ترسو بودن و خیانت کار. بریم کشور دیگه مثلا کجا؟ راهمون میدن با این پاسپورت؟ 

خودمون باید یکاری کنیم البته بعید میدونم این حکومت هم بره بازم مردم ایران دزد هستن و این مملکت درست بشو نیست ریشه ما خرابه 

2738