2733
2734
عنوان

بارداری مجدد پس از زایمان زودرس

2857 بازدید | 59 پست

سلام مامانای عزیز، ببخشید ممنون میشم سوال منو جواب بدید من باردار بودم دوقلو همسان تک کیسه تک بند ناف، متاسفانه زایمان زودرس داشتم توی ۲۴ هفته و دخترام ۳ روز توی دستگاه بودن و از دستشون دادم😭😭میخواستم بدونم کسی اینجا هست که مثل من بوده باشه یا از جایی شنیده باشه که نزدیکترین زمان برای بارداری مجدد کی هست؟ و یه سوال دیگه هم دارم اینکه چه چیزایی برای تقویت رحم خوبه که بخوریم؟ خیلی ممنون میشم جوابمو بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا اطلاعاتی ندارم .ولی عمیقا متاسف شدم برات😥.خدا صبر بده به دلت.انشاالله خدا بزودی نصیبت کنه و در آغوش بگیریش گلم.اللهم صل علی محمد و آل محمد💜

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
2731

عزیزم من ام مثل تو حالا منم‌ای وی افی بودم،😭😭😭😭

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2738

عزیزم فک کنم ۶ ماه کافی باشه .

دختد راییم زود رس داشت ۴ ماه بعد باز باردار شد

سیاه دونه پودر کن بریز رو عسل بخور 

گوشت قرمز 

قرص ویتامین بخور 

قرص یدو فولیک بخور سه ماه قبلش .وقتی هم ک حامله شدی قرص اسپرین بخور 

منم دقیقا شبیه که بیست و‌چهار هفته تموم میشد داغ به دلم گذاشتن....من بچهامو‌خیلی سخت خیلی سخت به دست آورده بودم کسایی که به غیر استرس برام چیزی نداشتن واگذار کردم بخدا

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
این دفعه سرکلاژ کن عزیزم

من سرکلاژ هم بودم

عزیزم من ام مثل تو حالا منم‌ای وی افی بودم،😭😭😭😭

آخ عزیزم واسه امضات😭خدا صبر بده بهت.انشاالله بحق فاطمه زهرا خدا نصیبت کنه بزودی و در آغوش بگیریش.قوی باش.توکلت بخدا باشه گلم

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....

من سرکلاژ بودم.

الان یکسال و نیمه منتظرم خدایا چه زود گذشت.البته بعد سه ماه اقدام کن.

برای منم دعا کن که دوباره ای وی آف نکنم

2706