2737
2734

یه سوال.. اینایی که میگن قیمه و قورمه کدوم شهر هستین؟اخه شهر ما خورشت مجلسیشون فقط فسنجونه یعنی تالارها به جز فسنجون هیچ خورشت دیگه ای ندارن..

راستش قیمه رو واسه مراسمای عذاداری میدن اینجا.

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج زعفرونی و بیفتک. زرشک پلو با مرغ  باقلا پلو و ماهیچه. سالاد. ژله. دوغ. نوشابه  شیری ...

کاش دومدل میدادن مثلا زرشک پلو بامرغ وکوبیده.یا کوبیده و جوجه.ماست یا سالا.ولی درعوض طلاهات نمیدادی جای قرض

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2731
10 مدل غذا؟

واقعا چیش عجیبه 🤔

والا من بیشترش هم دیدم 

عروسی دخترخاله ام هرآنچه خورشت و چلو و پلو و فینگرفود و غذای دریایی و.... که میشناسی بود، تازه بعد از شام 

ته باغ آش رشته و دل و قلوه و بلال هم بود 

البته شوهرخاله ام من صادرات چرم دارن و پدر داماد صادرات فرش کلا مایه دارن 

مال من در مقایسه با دخترخاله ام هیچ بود 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
خوندم اتفاقا.خداروشکر که همه چی براتون راست وریس شده.خوشبخت شی

ممنون مهربونم الهی که همه خوشبخت باشن و دلشون شاد 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
نه عزیزم من تورکم اسم خورشتمون پیچاق قیمه اس خورشت خلال فارسیشه 😁

چه جالب میشه بگید چطور درستش میکنید مثل واسه کرمانشاه هست یا متفاوت

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2738

خودم مجردم ولی عروسی یکی اقوام سنگ تمومصبور گذاشته بودن

ته چین

کوبیده

جوجه کباب

شوید باقالی

برنج سفید

قیمه 

بیف استراگانف

چیکن استراگانف

ذرت مکزیکی

زیتون سیاه و سبز

ژله 

سالاد 

نوشابه، دوغ، دلستر

خیلی چیزای دیگه بود یادم نمیاد😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
خوب شده من عروسیم پارسال بود فقط جوجه وباقالی پلو بامرغ وماست وسالاد ونوشابه.شد ۳۰تومن برای۲۰۰تامهم ...

من عروسیم سال ۹۳ بود من جوجه و رولت داشتم با ۴مدل برنج و سالاد و ژله که میشد ۳۳ تومن صاحب تالار اشنا بود گفتم تخفیف بده گفت رو کل مبلغتون ۵۰۰تومن دیگه هم بدین براتون فسنجون هم‌میذارم که ما قبول کردیم.ما ۶۰۰نفر مهمون داشتیم کل پول شاممون شد یه چیزی حدود ۱۳ میلیون ولی الان زرشک پلو با مرغ رو هم فکر نکنم این قیمت بدن

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
واقعا چیش عجیبه 🤔 والا من بیشترش هم دیدم  عروسی دخترخاله ام هرآنچه خورشت و چلو و پلو و فینگر ...

من به شخصه انقدر اسراف تو غذا رو دوست ندارم

ولی دوست دارم بهترین و گرانترین لباس عروس رو تنم کنم یه سرویس جواهر داشته باشم.تو چیزای دیگه ولخرجم   ولی برای پذیرایی حتی اگه وسعم برسه نهایت ۳ مدل غذا بدم

به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
نه اتفاقا اصلا پولدار نیست کارمنده  منم اصراری به گرفتن عروسی نداشتم خودش دوست داشت، ولی دوست ...

خداروشکر که همسرت ادم خوبیه

منم از شوهرم بعد از ۳_۴ماه زندگی جدا شدم

خیلی ناامیدم و ناراحت

فک میکنم اینده ایی ندارم

شما همسرت پسر مجرد بود؟خانواده اش حرفی نزدن؟

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
من به شخصه انقدر اسراف تو غذا رو دوست ندارم ولی دوست دارم بهترین و گرانترین لباس عروس رو تنم کنم یه ...

الهی که خوشبخت باشید

کاش دومدل میدادن مثلا زرشک پلو بامرغ وکوبیده.یا کوبیده و جوجه.ماست یا سالا.ولی درعوض طلاهات نمیدادی ...

شاید باورت نشه نمیدونستم میفته گردن خودمون. با این همه خدا شاهده مامانم همش اصرار داشت ی مدل بدین مامان بابات گناه دارن به همسرم میگفت. نمی‌دونست خودم قرار بدم

بعد عروسی دقیق صب عروسی کل هزینه که وام گرفته بودن 

دفترچه اقساط با عشق تقدیممون کردن 😂😁

حالا چی ما هردو بیکار و دانشجو... قرار بود کمک کنن تا درسمون تموم شه خودشون میگفتن تو خواستگاری و مراسم. میخوام بفرستمشون خارج 🤔

بعدا معلوم شد خونشون استیجاری هستش

بچه‌ها درسته شوهرم دوست دارم و بخاطرش ساختم با کم و زیاد 💕💞

اما خواهش میکنم قبل ازدواج خوب تحقیق کنید 

🌹🌹🌹

2706