2752
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم 34 سالشه بایدم همه چی براش بخر ببخشید ترشیده است در ارزو شوهر

عزیزم ترشیده کلمه ی زشتیه زنان علیه زنان نباشیم 

مگه شوهر چ تحفه ایه که همه در آرزوش باشن😐اگه واقعا دکتری عمرانی زشته برات این مدل حرف زدن

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
خودش میگه داروخونه ما هم عادت کردیم 😂

وای چ بانمک😂😂😂جلو من میگفت داروخانه میپوکیدم از خنده😂😂😂حرف زیادی زد برو بگو برو خارشترتو بفروش بابا😂😂😂من فک کردم الان دکتری داروسازی داره😑😐

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
اونی که خریده دو تومن کریستال نی بهش بگو فیکه  شش تا پیش دستی چک الان دو تومنه  اون یا ب ...

منم میخاستم همینو بگم

کدوم سرویس کریستالی دو تومنه

شایدم منظورش ی دست پیش دستی

یا ی کشکوله

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

با سکوت فقط تشویق اش میکنی به تیکه پرونی های بیشتر چون فکر میکنه جنبه ات زیاده و واسه خودشیرینی خودش هی بیشتر میگه.

حالا که میگی وجهه ات یکم تو خانواده همسرت خرابه و همسرت هم طرفدار خانوادشه و این خانم هم با سیاست تیکه اش رو میندازه، اصلا نباید قاطی کنی و واکنش تند نشون بدی. سعی کن آرامش خودتو حفظ کنی و با لحن خودش همراه با یه لبخند جواب بدی. عزیزم و جونم هم بذار تو جمله ات که لحن ات حالت تهاجمی و دعوا نگیره. 

ولی حرفتو بزن که بفهمه خوشت نمیاد درباره تو و زندگیت نظر بده.

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

داروخونه     

واى اسى خدا نکشتت هيچ حال خنديدن نداشتم خدا دلتو شاد کنه      

جاريتو ديدى بهش بگو چطورى

دکتر علفى      

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

کریستال دو تومنی ک آشغاله من دیروز کریستال چین گرفتن 3300 تاره کلی قطعات حذف کردم 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

خیلی ناراحت نباش...

همین جاریت یه جور بذاره توو کاسه مادرشوهرت..

.

راستی اون از کجا میدونه مامانت سیسمونی نداده

درضمن خرید کردن واسه بچه هات رو بهانه کرده واسه نگه داشتن نقابش و اینکه شوهرت همیشه پشت اون باشه تا تو 

تا بخای هم چیزی بگی میگه اگه ازت بدم میومد که واسه بچه هات خرید نمیکردم