2733
2739

دخترم ۶ سالشه و هرسال سوپرایزش میکردم با باباش تنهایی خودمون امسال از بس ازم سوال کرد تاریخ تولدشو گفتم و میدونه امروزه اما دیگه سوپرایز نمیشه کرد 

ب نظرتون چیکار کنم دختر عمو و عمه هاشو ک هم سنش هستن بگم بیان ک بهش خوش بگذره یا ن موندم چیکار کنم 😕

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش😊🍦از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری📷🌱از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی😌❤  از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🤗🏃🏻‍♀️ از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری💖 از عصبانی شدن...از بلند خندیدن....از گریه کردن های بی دلیل....از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند....✅خجالت نکش!👏🏻 عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸💚🌱♡

با ب نظرتون کنسل کنم بندازم چند روز دیگه ک قافل گیرش کنم باز اینجوری ناراحت میشه

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش😊🍦از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری📷🌱از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی😌❤  از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🤗🏃🏻‍♀️ از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری💖 از عصبانی شدن...از بلند خندیدن....از گریه کردن های بی دلیل....از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند....✅خجالت نکش!👏🏻 عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸💚🌱♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر عمو عمه هاشو نگو بیان. یه چیزی که دوست داره براش بخر. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بگو تولد نمیگیرم ب جاش میریم خرید،بعد تولدو اگ.میشه خونه مادرت بگیر،بگو قبل خرید بذیم خونه مامانی کیف پولم اونجاس سوپرایزش کنید

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈

تو این چند ماه تولد کل خانواده ما شد، هر بار یه کیک و کادو و جشن چهار تایی، اتفاقا دخترم هم شش ساله هست، بچه های شش ساله کاملا شرایط رو درک می‌کنند و میفهمند که امسال فرق داره، 

یه کیک بگیر با عکس دلخواهش و خودش رو توی تزئین خانه سهیم کن، کادو هم دلخواهش بخر و مهمون دعوت نکن چند تا عکس یادگاری از خانواده خودتون 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2738