2733
2739
😒😒😒اگه بمیرم اینکارو نمیکنم  من فقط شب عروسی جوگیر شدم جلو دوربین فیلمبرداری دست بابامو بوس ...

تو فیلم ماهم من جوگیر شدم دست بابامو ببوسم گفتم الان دستشو میکشه دیگه با اصرار سرمو میبوسه اما دیدم نخیر انگار نه انگار بابام قشنگ صاف دستشو اورد جلو برا اینکه خنده اش نگیره هم سقفو نگا میکرد اخه بابام میدونه اهل اینکارا نیستم ! قشنگ تو فیلممون مشخصه هروقت نگا میکنم کلی میخندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دست مامانتو میبوسه؟؟؟

هم مامانم و هم بابام 

مامانم اجازه نمیده بهش  

ولی بابا ریلکسه  

البته مامان بابام سنشون بالاست و دوست داشتنین 

بابام یکمی زبونش تیز هست ن برا زنداداشام بیشتر برای همه کلا اخلاقشه و ب خاطر کهولت سن

البته حس میکنم  زنداداشم علاقه ب بوسیدن صورت اقایون غیر از محارم اولیش نداره ب خاطر همین دست بابامو میبوسه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
خواهر همین الان بوس نکرده دارن سواری میگیرن خبر نداری

همییییینو بگووووووووووووو 😓😓😓😓😓😓😓

منم بالاخره ی روزی♥️مامان♥️میشم 👶میشه یه صلوات برای بچه دار شدنم بفرستی؟دعای نینی سایتیا گیراسمن ایمان دارم ک یه روز این همه درد و رنج و ناامیدی تموم میشه و منم میشم یه مادر
من اصن درک نمیکنم من خجالت نمیکشم متنفرم🤐🤐🤐

منم دلیلی نمیبینم واس این کار اصنم ازین کارا بلد نیستم اگرم بدمم نیاد اصلا روم نمیشه این کارو کنم اخه چ معنی داره بوسیدن دست باز پدر مادر خود اذم باشه بگی زحمتتو‌کشیدن بله وقتی واس پدر مادر خودم نکردم چرا واسه اونا البته خیلی دوسشون دارم

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
من الان اومدم قهر باهاشون ارتباط ندارم،اما هر روز دست مادرشوهرمو میبوسیدم.

اوووووق😷😷😷 دیوونه ای دختر یا چی خورت کردن

من خیلی احترامش ن رو دارما ولی این چندش بازیا تو شهر ما مجازات مرگ داره

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

دست پدرشوهرم رو بوسیدم

هار تر شدن به جونم😂

کلا شانس ندارم

همسرم دست پدر و مادرم و بوسیده باهاش بهتر هم شدن😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چقدر زشت انگار که از بوسیدن دست پدر و مادر خودت فراری باشی

چه ربطی به پدر و مادر خودمون داره؟مگه اونا مارو دقیقا مثل اولاد خودشون میدونن؟؟؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
😒😒😒اگه بمیرم اینکارو نمیکنم  من فقط شب عروسی جوگیر شدم جلو دوربین فیلمبرداری دست بابامو بوس ...

من شوهرم زیر لب گفت دست باباتو ببوس 😂😂تو فیلم هم هس😂😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706