2737
2739
عنوان

کیک عقدم... نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 84 پست

دوستان من برای همیشه از نی‌نی سایت میرم شماهم ندیده و نشنیده دل هیچکس رو نشکنید 

یه عده آدم اینجا جمع شدین ادعا آدمای بافرهنگ رو درمیارین 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
روی کیک بنویس بفرمایید کرونا 😂😂😂

بسه دیگه برو بیرون از تاپیک نفهم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ببخشیدا هرکی انتقاد کرده خودش دور همی میگیره و هزار جام میره فقط بلدن بی احترامی کنن

حالا نمیشه انتقادم میکنیم یکم با مهربونی و زبان احترام باهم صحبت کنیم؟؟؟؟؟

من خودم ۴ ماهه پدرو مادرمو ندیدم حتی ازمایش تیرویید از عید تا حالا نرفتم بدم از ترسم. بچمم بهداشت نبردم مهمونیم نرفتم خیلیا باهام قهر کردن.

استار فاصله رو رعایت کنن و روبوسی نکنن خوبه 

البته کیک از بیرون یکمی خطرناکه 

به هر حال خوشبخت بشی استارتر 

میتونی رو کیک اسم خودتو همسرتو بنویسی با تزیین بنظرم قشنگه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
نفهم تویی که بیماری به این وحشتناکی رو به شوخی گرفتی اگه از خانواده ات کسی بگیره مسئولش تویی شک نکن

نترس نمیگیرن من خودم پرستارم همه چی میفهمم حالیم... اما شما چی کلی مسخره کردی من هیچ وقت نمیبخشمت با چه ذوقی تاپیک زدم همتون اومدین مسخره کردن 

دوستان من برای همیشه از نی‌نی سایت میرم شماهم ندیده و نشنیده دل هیچکس رو نشکنید  یه عده آدم ...

نرو عزیزم ما فقط گقتیم حواستو بیشتر جمع کنی اخه خیلی از کا تو قرنطینه پوسیدیم بعضی ها میرن عروسی

بعد جالب اینه ب خودشون هم حق میدن اخه مردم از کار و زندگی افتادن اینا چی میگن

اون روز خانومه تاپیک زده بود چرا انقدر نفرین می کنین اینایی که میرن سفر و عروسی رو .خب شماها بشینینین تو خونه در و دیوارو نگاه کنین!!!

یعنی بعد 4 ماه هنوز نفهمیدن مساله رو

2738
چرا اینجوری میکنید واقعا متاسفم براتون... من جشن نگرفتم فقط پدر و مادر خودم و نامزدم هستن 

برا ۵ نفر کیک میگیری؟در ضمن اون کیک هم ممکنه الوده باشه.نه به جشن و دورهمی بخاطر کادر درمان

اون روز خانومه تاپیک زده بود چرا انقدر نفرین می کنین اینایی که میرن سفر و عروسی رو .خب شماها بشینینی ...

شعور ندارن از این بهتر نمیشه دیگه واقعا حقشونه هیچکس نره عروسیشون فعلا ک گفتن تالار هایی ک عروسی بگیرن و پلمپ میکنن

نترس نمیگیرن من خودم پرستارم همه چی میفهمم حالیم... اما شما چی کلی مسخره کردی من هیچ وقت نمیبخشمت با ...

خوشبختم منم دکتر متخصصم😂😂😂😂

واقعا اگه پرستار باشی برای کادر درمان کشورم متاسفم که همچین آدمای بی شعور و بی ملاحظه ای رو گزینش می کنه 

هر چند معلومه خالی بستی 

دیگه ریپ نکن که باز نمی کنم

چرا اینجوری میکنید واقعا متاسفم براتون... من جشن نگرفتم فقط پدر و مادر خودم و نامزدم هستن 

عزیزم من دختر خالم بعد دو سال بر میگرده ایران ما هم قرار گزاشتیم فقط تصویری حرف بزنیم فقط مادر و پدرش میرن استقبالش حتی به خواهرش هم گفت نیاد چون کرونا میگیره

دوستان چ خبرتونه؟ این هنوز دختر خونه هستا. شماها  الان پیش همسرتون نیستید؟ اینم مث شما. دخترای مجرد سایت الان بین خودشون و مامان باباسون دیوار کشیدن؟ خوب مهمونی نگرفته ک. شب و روز پیش پدرمادرشه.‌درک کنید یه کم. خونه ش ک جدا نیس. 

حالش روز عقدش گرفتید

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

روی کیک عقد چیزی نمینویسن دیگه خیلی قدیمی و لوسه این کار با گل طبیعی تزئیینش کنن

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم
تو این کرونا عقدشم اشتباهه شما چته ک این بیماری ب این بزرگی ک هرروز داره بدتر میشه رو نادیده میگیری ...

من خودم ۵ ماهه از خونه هیچجا نرفتم! 

لطف کنین قضاوت بیجا نکنین ، این مریضی معلوم نیس تا چندسال دیگه ادامه داشته باشه دلیل نمیشه آدم از زندگی کردن ناامید بشه یه عقد کردن بدون مهمون با رعایت کردن نکات بهداشتی قطعا مشکلی رو به وجود نمیاره شاید بخوان بعد عقدشون زندگیشونو خیلی ساده شروع کنین و مث بقیه زندگی کنن ، اگه بخوای حرف از رعایت کردن بزنی نباید خرید روزمره هم بری

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2706