2733
2734
عنوان

کیک عقدم... نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 84 پست

عقد تو کرونا😨

مبارکت باشه ایشالله ولی کاش الان نمیگرفتی اگع اخبار ببینی نصف کسایی که گرفتن رفتن عروسی دور از جون شما و مهموناتون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
عقد تو کرونا😨 مبارکت باشه ایشالله ولی کاش الان نمیگرفتی اگع اخبار ببینی نصف کسایی که گرفتن رفتن عر ...

ولی انشالله خوشبخت بشی چه روز خوبیه امروز😍

عکس یادت نره عرووووس خانم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهم تویی که بیماری به این وحشتناکی رو به شوخی گرفتی اگه از خانواده ات کسی بگیره مسئولش تویی شک نکن

این چه طرز حرف زدنهههههههه😨😨😨😨😨😨😨😨

بخدا گرخیدم عجب سایتی شده

دستت درد نکنه❤منم توشون بودم!😊 خواهرای خودم و همسرم ب تو گفته بودم.  ولی این خانومه دیروز صبح ...

اره فدات شم دقیقا اسمتو آوردم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
استاتر مبارکت باشه عزیزم از ته دلم برات آرزوی خوشبختی میکنم😍❤️ روی کیکتم چیزی ننویس ساده قشنگتره&n ...

ممنونم عزیزم ☺️🤗 نه چیزی ننوشتم رو کیکم عزیزم همون ساده بود 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
وای تا حالا این همه بیشعور نفهم ندیده بودم که اینطوری به یه بنده خدا حمله ور بشن  آهای تویی که ...

ممنون از دعای قشنگت عزیزم قربونت برم 😘😘... آره واقعا متاسفم من چون هیچکی ندارم دیروز اول صبح اومدم نظر دوستان رو خواستم خیلی ضدحال بدی خوردم 😑اما این نشونه شخصیت این افراد هست الحمدالله تو جامعه ماهم از اینجور شخصیت های پست و خودنما خیلی زیاده 😒من هیچ وقت نمیبخشمشون اون افرادی که مسخره کردن... صفحه اولو بخوان ببین چیا نوشتن😑😑

ممنون از دعای قشنگت عزیزم قربونت برم 😘😘... آره واقعا متاسفم من چون هیچکی ندارم دیروز اول صبح اومدم ...

فدای سرت مطمئن باش همشون بدبخت بی فرهنگ هستن مشخصه تو چه خانواده ایی بزرگ شدن 

فقط از زندگیت از تک تک این لحظات لذت ببر چون دیگه تکرار نمیشه باور کن این کرونا هم جز خاطراتت میشه یه زمانی با بچه هاتون تعریف میکنید میگین و میخندین که چه محدودیتایی داشتین😄😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2738
فدای سرت مطمئن باش همشون بدبخت بی فرهنگ هستن مشخصه تو چه خانواده ایی بزرگ شدن  فقط از زندگیت ا ...

اره واقعا اینم جز خاطره میشه انشالله همیشه سلامتی باشه برا همه همچنین شما 😍🤗