2737
2734
راستی اون روز که گفتم پری شدم همش 24 ساعت اومد قطع شد زنگ زدم به دکترم گفتم گفت 2تا3 روز دیگه صبر کن ...

امکانش هست ولی منم ماه پیش اقدام داشتم کلا پریم یک روز بود و دوروز هم در حد چندتا لکه کوچیک 

ولی تا الان بیبیا منفی بود بنظرم ازمایش نرو بیبی بزن هفته دیگ اگ مثبت شد بعد برو چون تا حد زیادی نشون میده بالاخره

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه  میدونم  باردار نیستم. اون  ماه  هم یه  روزی عقب انداختم.

پس راحت باش

توصیه دوستان رو گوش بده

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
امکانش هست ولی منم ماه پیش اقدام داشتم کلا پریم یک روز بود و دوروز هم در حد چندتا لکه کوچیک  و ...

بی بی میزنم تا 1ساعت دیگه خبرت میکنم.. من همش 1روز خون دیدم دیگه کلا قطع شد باشه تا هفته بعد صبر میکنم بعد میرم آزمایش 

2728
بی بی میزنم تا 1ساعت دیگه خبرت میکنم.. من همش 1روز خون دیدم دیگه کلا قطع شد باشه تا هفته بعد صبر میک ...

بیبی بزن اگ مثبت بود ایشالله فردا برو از اگ نبود هفته دیگم بیبی بزن 

ولی بنظرم تو بارداری چرا آزمایش نمیدی؟؟؟ 

ن گلم بیبی منفیه اخه 

راستی از دیروز دور هاله سینم کلا پوسته پوسته شده نمیدونم چرا لگنمم درد میکنه یه دردای خفیف پری دارم نمیدونم بخدا😄😄 تا هفته دیگ صبر میکنم پری نیاد میرم از

2738
انشالله که پری نمیاد.... ولی بعضی ها رو بی بی نشون نمیده شاید تو جز اون دسته افرادی

حالا اگ پری نیاد مثبت نشه هم میرم از چون بگفته شما خیلیا بیبی واسشون جواب نمیده

2706