2737
2734
عنوان

بهترین انتقام چیه ؟ خیلی دلم‌شکسته دارم اتیش میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درضمن مردی که ی بار دس رو زن بلند کنه باید قیدشو بزنی من چندین بار بدون دلیل و با تهمت زدم ولی بخشید ...

من قیدشو خیلی وقته زدم 

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
2731
هم بریم دادگاه هم باهم برگردیم خونه بنظرت شدنیه؟

ن تا وقتی ب شکایت اولت رسیدگی بشه

بعدم برو خونه اقوام

ب هرحال باید ادب شه تو خونه بمونی نهایت بتونی قهرکنی باهاش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
منم جایی ندارم برم دلم میخاد اتیشش بزنم نمیدونم چیکار کنم 

صبور باش 

من بعد از ۱۴ سال راحت شدم

خدا نمیذاره بنده اش زجر بکشه

خدا رو صدا بزن فقط از خدا بخواه 

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
ن تا وقتی ب شکایت اولت رسیدگی بشه بعدم برو خونه اقوام ب هرحال باید ادب شه تو خونه بمونی نهایت بتون ...

من هیچکسو ندارم ک برم خونش

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
2738

به عنوان یه مرد میگم ،مردی که زنشو بزنه خیلی نامرده.اگه ادعا داره بره بیرون با هم قد و اندازه خودش کتک کاری کنه.

گفتی پدرت ...،الان بخوای طلاق بگیری کی همایتت میکنه،بعد طلاق کی حمایتت میکنه؟به اینا فک کن

"""""شک تنها حقیقته"""""
صبور باش  من بعد از ۱۴ سال راحت شدم خدا نمیذاره بنده اش زجر بکشه خدا رو صدا بزن فقط از خدا ب ...

طلاق گرفتی بچه نداشتی؟

همین الان بدون اینکه کسی بفهمه برو پزشکی قانونی

برگه اشم قایم کن

ولی جتما برو اینکارو بکن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

بی محلی کن 

اگه میتونی طلاق بگیر این آدم زندگی نیس بی شخصیت و روانیه 

نمیدونم ديگه فقط خونسرد باش، دوش آب سرد بگیر و سعی کن خودتو با گوشی مشغول کنی و چشات بهش نیفته تف تو روش ننداز حتی 

به عنوان یه مرد میگم ،مردی که زنشو بزنه خیلی نامرده.اگه ادعا داره بره بیرون با هم قد و اندازه خودش ک ...

من کسیو ندارم ک حتی ی روز برم خونش میگم اموالش رو بنام خودم کنم بعد جدا شم اگ کسیو داشتم ک جرعت نداشت 

2706