2737
2734

سلام خانوما خواهشا خواهرانه جوابمو بدین و از تجربیاتتون بگین 

من ۲۱ سالمه یک ساله عقد کردم ولی تازه ۱ ماهه ک رفتم تو خونه ی خودم 

خونمون اجاره ایه ، ماشین داریم اخلاق شوهرمم خوبه و ۹ سال ازم بزرگتره

ولی میخواستیم تا یکسال دیگه که خونمون ساخته میشه و یه مقدار پس انداز میکنیم صبر کنیم واسه بچه دار شدن 

یکشنبه رفتم دکتر سونو گرفت تخمدان راستم کیست ریز داشت و (تنبلی) تخمدان چپ خوب بود ولی چندتا کیست ریز داشت

بهم دارو نداد چون عادت ماهانم منظمه ازمایش Fsh واسم نوشت فقط ولی سه روز از موعدم میگذره هنوز پریود نشدم یعنی بهم ریخته

به نظرتون من چیکار کنم از تجربیاتتونم بگین 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنت کمه ی سالی صبر کن

اگ دیدی نامنظم شد ب دکترت بگو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

میل خودته ولی ب نظرم منم کیست داشتم که دفع شد نگران نباش انشالا خوب میشی وحالا چندماه صبرکن اخلاق شوهرت دقبق بیاد دستت بعد اقدام کن شرایطت هم انشالا بهترمیشه برا خونه و...

بنظرم تو شرایط کرونا...

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738

بخاطر تخمدان پلی کیستیک بودنت برو اقدام عزیزم چون امکان داره سخت باردار بشی

حرفمو پشت گوش ننداز خودم یساله اقدامم اگ میدونستم انقدر طول می کشه همون شب اول عروسی میرفتم اقدام

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2706