2737
2739
عنوان

⚘صبحتون به خیر⚘

58 بازدید | 8 پست

سلام صبح زیباتون به خیر و سلامتی

امیدوارم یه روز خوب همراه با شادی داشته باشید.

انشاا... تنتون سلامت لبتون خندون جیبتون پر پول دلتون خوش و غم ها از ازتون دور باشه . 

خوش باشید⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد

بیاین  کمک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4667343/بچه-ها-میشه-برام-سوره-قدر-بخونید?postId=145005682

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

مرسی صبح شمام بخیر🌹🌹🌹🌹💝

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مرسی عزیزم همچنین شما 😘😘ولی اسم کاربریت خیلی سخته😣

والا من قبلا یه اسم کاربری دیگه داشتم (مهدیس ۹۱) یک سال نیومدم نی نی سایت بعد که اومدم گفت دوباره باید ثبت نام کنی هر چی اسم کاربری میزدم میگفت این تکراریه نمیشه منم اعصابم خرد شد از یه گوشه صفحه کلید شروع کردم به زدن حروف بعد قبولش کرد دیگه م نشد عوضش کنم😂

والا من قبلا یه اسم کاربری دیگه داشتم (مهدیس ۹۱) یک سال نیومدم نی نی سایت بعد که اومدم گفت دوباره با ...

از قسمت ورود کاربر باید میومدی گلم😁😁

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 
از قسمت ورود کاربر باید میومدی گلم😁😁

از همونجا اومدم واردم شدم ولی  بعد دو روز پیام داد دوباره باید ثبت نام کنی و اطلاعاتتو به روز کنی 

از همونجا اومدم واردم شدم ولی  بعد دو روز پیام داد دوباره باید ثبت نام کنی و اطلاعاتتو به روز ک ...

از نی نی یار بپرس شاید نترکیده

طُ بِخَند تا دِگَران کور شَوَند اَز حالت... 
2738
از نی نی یار بپرس شاید نترکیده

واقعا ؟وقتی اصلا نبودم چطوری ترکیده؟

دیگه مهم نیست حالا که هستم اسمم فضائیه بی خیال فکر کنید آدم فضائیم😆