2737
2739

سلاممم همگیییی

ابجیا من با نامزدم دیشب دعوا کردیم اونم گف ناراحتی میتونی بری😐منم گفتم بای

الان چکار کنم حرصش دربیاد خودش پیام بده بهم

راهکارای خودتونو بگین

اینم بگم دوتامون ب شدت مغرور و لجبازیم

😐 خواهر اینجور که شما پیش م یرید 

اصلا زندگی زیر یه سقف واستون سمه 

زندگی لجبازی برتمیداره

البته منو شوهرمم لجبازیم😂 اصلا به هم نمیسازسم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد یعنی عقد هستین؟ اگر صرفا جهت آشنایی هست و انقدر ریلکس میگه نارحتی برو...بهتر واقعا بری&nbs ...

ن سه ساله همو میخایم خاستگاری ام اومده و ... چن وقت دیگ عقدمونه 

2731
ن سه ساله همو میخایم خاستگاری ام اومده و ... چن وقت دیگ عقدمونه 

خب پس بیشتر فکر کن.

اگر انقدر جدی رابطتون باید برای حل کردنش تلاش کنید نه اینکه بگه برو خوش اومدی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

کاری ک حرصش دربیاد خودش پیام بده درست نیست😐نکن 

وقتی ارزش داره ک خودش برگرده 

بعدشم چقدر بد گفته میتونی بری 

البته من نمیدونم تو چی گفتی 

ولی در هر حال این جمله بدیه 

حالا دعوا سر چی بوده ک انقدر راحت میگه برو؟آیا واقعا حق داشته اینو بگه؟نمیشه یه طرفه به قاضی رفت ک

استوری غمگین گذاشت بعد پاک کرد من واتساپم پیشرفتس استوری واسم پاک نمیشه

بهش گفتم واسه چی گذاشتی اونم گف حواسم نبوده پاکش کردم سریع ،منم  یکم حرف زدمو گفتم از دستت ناراحتم چون من استوری غمگین میزارم گیر میده بهم واس همین ناراحت بودم

اونم گف ناراحتی میتونی بری

استوری غمگین گذاشت بعد پاک کرد من واتساپم پیشرفتس استوری واسم پاک نمیشه بهش گفتم واسه چی گذاشتی اون ...

ببخشیدا ولی چه بچگانه رفتار میکنید جفتتون....بنظرم فعلا ب ازدواج فکر نکنید شما ....خب شاید یکی یه لحظه دلش گرفته باشه یا از پیزی دلخور باشه یه استوری غمگین بذاره چرا باید طرف مقابل ب خودش بگیره؟یکم بزرگ شید خب

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
2706