2733
2739
عنوان

طبیعیه؟

117 بازدید | 17 پست

بچه ها من تو ماه چهارم صبحا سلعتای هفت و هفت و کیم گعدم اتقد صعف نیره از گشنگی ک بیدار میشم از اون طرف شبا جان تو دسشوییه همش مثانم همش تحت فشاره

طبیعیه دیگه تااین حد علائم از الان؟

كلا وقتي بارداري زياد ضعف ميكني ولي من طبيعي نيستم هيچي نميتونستم بخورم ميلم به غذا كم شده بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

كلا وقتي بارداري زياد ضعف ميكني ولي من طبيعي نيستم هيچي نميتونستم بخورم ميلم به غذا كم شده بود

منم در طول روز اینجوریم اصن اشتها ندارم ولی صبحا خیلی ضعف میکنم

2731
چقد غلط غولوط نوشتم تاپیکو🤣 خوابم میاد چشام‌وا نمیشه

منکه ازش چیزی نفهمیدم

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2738
منم در طول روز اینجوریم اصن اشتها ندارم ولی صبحا خیلی ضعف میکنم

طبيعيه خب شعي كن خيلي به تعذيه ات اهميت بدي

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

[QUOTE=145005455]منکه ازش چیزی نفهمیدم[/QUعزیزم ماه چهارم بارداریمه صبحا خیلی گشنم میشه بااینکه شبا دیر شام میخوریم ولی من هفت صبح با ضعف معده بیدار میشم ازونطرف در طول شب همش باید برم دسشویی آخه من فک میکردم ماهای آخر ادم اینطوری میشه از الان طبیعیه؟

درمورد مساله ي دومت يه وقت عفونت ادرار نداري

والا ازمایشم که چیزی نشون نداده اخه هنوز بچه اونقدر مگه بزرگ شده ک به مثانه فشار بیاد کلافه شدم همش بیدار میشم نمیتونم خوب بخابم

والا ازمایشم که چیزی نشون نداده اخه هنوز بچه اونقدر مگه بزرگ شده ک به مثانه فشار بیاد کلافه شدم همش ...

يك ماهي همينطوري هستي بعد خوب ميشي نگران نباش

2706