2733
2739

تو کوله پشتیش بود انگاری مواده گرده دیگه نمیحوام باهاش بمونم چون من فکر نمیکردم همسرم افتاده باشه تو خط مواد بخدا سعی کردم زندگیمو درست کنم ولی نشد 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عکس بده

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2738

اگ مواد نبود چی خدایش؟ 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
فقط فکر میکنی مواده و میخوای طلاق بگیری؟😳

نه دفعه اولش نیس عیدم از جیبش ی عالمه تریاک پیدا کردم ی مدت هم 40دوز تنهام گزاشت و رفت بچه ها شوهرم از عید ب این ور خیلی عدض شد بد اخلاق شده خیلی بی احترامی میکنه ب خودم ب خانوادم 

مواد شناس دیگه چه مدلیه     حرفای همسرتو هم گوش کن شاید دفاعی داره از خودش

همسرم قابل اعتماد نیس دیگه چون خیلی جدیدا بهم دروغ میگه 

2706