2733
2739
عنوان

تغییر رشته تو کارشناسی

73 بازدید | 12 پست

من تو انتخاب رشته تحت فشار خانواده قرار گرفتم و رشته ی مورد علاقم ینی دامپزشکی تهران و اولویت دوم قرار دادم و رشته رادیولوژی شهید بهشتی که فکرش و نمی‌کردم قبول شم اولویت اول گذاشتم ولی متاسفانه از رادیولوژی قبول شدم حالا هم خیلی خیلی پشیمونم و تو فکر تغییر رشتم ولی دقیقا نمی‌دونم امکانش هست یا نه میشه راهنماییم کنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترم اول تموم کردی؟؟؟

ببین تا اونجا میدونم بعد زمان اعلام انتخاب رشته یه بازده زمانی . در سایت سنجش کارنامه سبز صادر میکنن که اونجا میفهمی که بعیر این رشته قبول شدی دیگه از بینن بقیه رشته ها تا آخرین رسته لیست کددم قبول شدی . میتونی بری سازمان سنجش اونجا درخواست بدی برات جابجا کنن که بری همون رشته دیگه که پایین از زشته و انتخاب الانته . من خودم ویدم دوستام اینکار رو کردن اما همون اوایل ابان دیگه تغییر دادن . اینکه ترم اول تموم کردی نمیدونم بذارن یا نه ولی از آموزش دا نشکده یا سازمان سنجش حتما بپرس

رادیو لوژی ک خیلی ترازش پایینتره ...

در مورد بازار کار دامپزشکی اطلاعی ندارم ولی رادیو تا جایی ک یادمه ارشد هم نداشت ب هر حال مهم بعد فارغ التحصیلی اشتغال بمون همون رادیو...

تو ک دانپزشکی میوردی نمیتونستی بینایی شنوایی کار درمانی اینا بری

ترم اول تموم کردی؟؟؟ ببین تا اونجا میدونم بعد زمان اعلام انتخاب رشته یه بازده زمانی . در سایت سنجش ...

آره متاسفانه تموم کردم وای نمیدونستم‌😓مرسی باز 

2738
ترم اول تموم کردی؟؟؟ ببین تا اونجا میدونم بعد زمان اعلام انتخاب رشته یه بازده زمانی . در سایت سنجش ...

البته کارنامه سبزم‌و دیدم آره قبول شدم از دامپزشکی