2737
2734

مثلا یه پیراهن بدون استین تاروی زانو که تنگ هم نیست بده؟؟🤔🤔

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

ن چرا بد باشه مثل پدرت هست 

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه که نه مثل پدرته

منم خودم باهاش راحتم ولی یکی میگفت چرااینطورمیگردی جلوش!

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2728
منم خودم باهاش راحتم ولی یکی میگفت چرااینطورمیگردی جلوش!

اون ازحسودیش گفته من پدرشوهرموخیلی دوست دارم مثل پدرخودم براش ارزش واحترام قائلم ولی موهام بازباشه پیشش نمیرم روسری بیارم سرکنم راحتم اونم پیش من راحته

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2738

یعنی شلوار نداشته باشی؟

رونها و ساق های بلوری رو بندازی بیرون جلوی پدر شوهر؟

حتما خط ممه ت هم معلوم میشه،

نمی دونم والا، خودت فکر می کنی درسته؟

من جلوی پدر خودم اینجوری نمی گشتم 

چرا از بقیه میپرسین این مسائل به خودت و سطح خانواده ات بستگی داره ، هرکسی یه جوری بزرگ شده چیزیکه برای خانواده شما و همسرت عادیه شاید برا کسی دیگه فاجعه باشه ، اگه خانواده همسرتم مثل خودتون هستن همونجور که جلوی پدرت هستی میتونی جلو پدرشوهرتم باشی . 

بدون آستین منظورت تاپ است؟بعد تاپ تا روی زانو با شلوار؟

نه دیگ بدون شلوار

چرا از بقیه میپرسین این مسائل به خودت و سطح خانواده ات بستگی داره ، هرکسی یه جوری بزرگ شده چیزیکه بر ...

حق باشماست