2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌فک کنم شروعشه

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2728

کرونا هم یه تجارته

واسه بالا رفتن بعضیا این وسط یه سری مردمدهادیذقربانی میشن

یه فایل صوتی پخش شده بود از خبرنگارا تو کاخذسفید که با هم صحبت میکردن ما که واکسنشو زدیم

اون ترامپ دیوونه هم قطعن واکسن زده که انقدر عادیه واسش....

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

منم گاهی همین فکر میاد سراغم

خدا نگهدار بچه هات وهمه بچه ها و دختر من باشه.از شر این ویروس.

منم دلم واسه بچم میسوزه نوپاست و وقت کشف دنیا ولی تو یه اپارتمان حبس شده😢

تازه استرس نگرفتنش منو داغون میکنه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738

الان داشتم نقشه کرونا در جهان رو چک میکردم

اغلب کشورها داره فروکش میکنه یا کرده اروپا تقریبا تمومه 

بیشترین تعداد امریکاست حالا البته جمعیتش هم زیاده برزیل و هند هم داغونن باز هند جمعیتش هم زیاده

جاهایی که سفت و سخت قرنطینه کردن رو به اتمامه

الان داشتم نقشه کرونا در جهان رو چک میکردم اغلب کشورها داره فروکش میکنه یا کرده اروپا تقریبا تمومه& ...

عزیزم امریکام با اون همه تظاهرات علیه نژاد پرستی به نظرم باز خوبه.

تازه اونا ۳۰۰میلیون جمعیتشونه.

خدا به دادمون برسه.خدا فقط به بچه هامون رحم کنه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706