2737
2739
عنوان

لطفا نریزید سرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 92 پست
مادرش نابود شده پدرش هفته ی پیش فوت شد دوستم شنبه ی این هفته دوشنبه دفنش کردن، حتی مادرش نتونست ص ...

بمیرم براش😔

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
مادرش نابود شده پدرش هفته ی پیش فوت شد دوستم شنبه ی این هفته دوشنبه دفنش کردن، حتی مادرش نتونست ص ...

بله خیلی سخته فامبل ما هفته پیش فوت شد با کرونا 15 سالش بود بیچاره پدرش راست می رفت میخورد زمین بلند میشد چپ می رفت مب خورد زمین ادم وقتی اونو توی این وضع می دید طاقت نمی اورد بعد حالا به هم رحم نمیکنم بریم مسافرت این بیماری همین جوری قربانی بکیره و جولون بده برای خودش 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم من کاملا میفهمم چی میگی حق با شماست اما من چون دانشجوی روانشناسی هستم میگم عوارض این افسردگی ...

من خودم بخدا افسردگی گرفتم 5 ماهه بیرون نرفتم تفریح نداشتم ولی وقتی پدر فامیل شوهرم رو توی تصورم میارم که دختر 15 سالش رو وقتی داشتن دفن میکردن میخورد زمین بلند میشد دوباره میخورد زمین میبینم میشینم خونم تا این بیماری تا این حد برای خودش جولون نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
اره بخدا هفته پیش فوت شده به دختر 15 ساله 😢😢😢خیلی دلم براش کبابه ایشون مریصی کلیه داشت برای عمل ق ...

الهی خب باید خانوادش با ماشین خودشون میبردنش یا آمبولانس کرایه میکردن نه که سوار وسایل عمومی شه عزیزم خدابیامرزتش اره خیلی خطرناک منم گاهی شبا خواب کرونا میبینم😔

بله خیلی سخته فامبل ما هفته پیش فوت شد با کرونا 15 سالش بود بیچاره پدرش راست می رفت میخورد زمین بلند ...

😔😔😔

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
2738
الهی خب باید خانوادش با ماشین خودشون میبردنش یا آمبولانس کرایه میکردن نه که سوار وسایل عمومی شه عزیز ...

اخه عزیزم مشکل کلیه داشت کلیه پیدا شده بود قرار بود فوری پیوند بزنن مجبوری با هواپیما بردن که اونم رفت دیگه برنگشت😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من دارم میترسم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭یعنی منم میمیرم

خدا نکنه ولی خیلی شرایط سخته باید رعایت کنیم بعد از این طرف یه عده فکر عروسی و سفر هستن😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا باید بریزیم سرت لطفا ساعت دو اخبار رو نگاه کن شاید یکم متحول شی 

خجالت داره الان اون پرستار و کاردرمان بیچاره بیشتر نیاز داره به مسافرت اما داره زجر میکشه بخاطر وجود یسری آدم ......

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤

کاشکی نرید.

به خدا هرچقدر هم رعایت کنید بازم خطر داره

من الان نون می خرم میارم خونه میذارم تو فر بعد می خوریم هر چی می خریم میشوریم بعد وارد خونه می کنیم ولی تو مسافرت نمیشه رعایت کرد خیلی سخته

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2706