2752
2734
سلام دوستم میخواستم ببینم با مامان محمد طاها تماس گرفتی واسه همون قضیه عارف؟؟
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها درسته ناامیدی بده اما به نظر من برگشتی در کار نیست اون از خدا بی خبر واسه هر کاری بچه رو برده دیگه بر نمی گردنه اگر داده به یه خاونداه که اونا هم الان دوماهه با بچه اخت شدن اگرم زبونم لال واسه کار دیگه ای برده که بازم ...........

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
وای خیلی ذهنم درگیرشه
الهی بگردم برا مامانش
خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
من چن شب پیش داشتم فک میکردم که جدای از شیر و غذا و پوشکو آغوش مامانو این چیزا که بچه احتیاج داره الان 2 ماهه این بچه ویتامین و آهنشو نخورده........
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!