2737
2739

توروخدا به خودتون رحمتون نمیاد...دلتون به عزیزاتون بسوزه

میتونید تحمل کنید پدر و مادر همسر و بچتون جلو چشمتون بمیره؟؟؟؟

عروس بخشمون امشب تموم کرد....۲۱ سالش بود.....مادرشم بدحاله.....داماد هم پریشب تموم کرد...چند نفر دیگه از فامیلشونم همینجان...یه پسر ۱۶ ساله از فامیلشونم هست

خودم هوا رو قطع کردم.خودم زنگ زدم که بیاین ببرینش.خودم دستگاه رک از گلوش کشیدم

و انقدر گر یه کردم که حالم بده

کدوم احمقی تو این بلبشو میره عروسی؟

دیروز ۲۰۰ نفر کشته شدن فاجعه شده مملکت

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واویلا😭

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2728

😭😭😭😭😭ای وای

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2738

مردم باور نمیکنن هنوز..دیروز چند نفر تو یه تاپیک میگفتن این بحث کرونا دروغ ما ک ندیدیم کسی بمیره یا بگیره....اگه ۱۰نفر با این طرز فکر باشن...چه شود😐

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706