2733
2734
در افراد مختلف کاملا متفاوته،فردی بوده تا روز ششم مثل سرماخوردگی ساده گذرونده ولی روز هفتم به بعد عل ...

عزیزم یعنی من لوزه هام ملتهب شده کرونا ندارم ؟پس چرا خوب نمیشم .الان شش روزه 😭😭حس بویایی و چشایی هم ندارم .

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هی گفتن سفر نرید. عروسی نگیرید.  خیلیا توهمین سایت گفتن ب شما ربطی نداره ما میگیریم اخمخ اخه ...

همه که سفر و عروسی نمیرن بخدا قسم ما همش تو خونه ایم نهایت واسه کار واجب با ماسک و الکل تا سر خیابون بریم ولی شوهرم سر کار میره .دو هفته پیش تمام علایم کرونا داشت ولی تستش منفی شد از سر کار گرفته بود مریضی و به منم داد

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738
من پرستار قرنطینم.از کروناییا چی میخای  بگم

من باردارم اگر خدای نکرده بگیرم دارو برام مینویسن؟؟؟آخه میگن باردارا دارو نباید بخورن؟؟؟

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
من پرستار قرنطینم.از کروناییا چی میخای  بگم

شوهر من یه هفته پیش سر درد و بدن درد و نب ویه بارم تب و لرز داشت رفت دکتر گفت سرما خوردگیه دو روز استراحت کرد ولی تا حالا کامل خوب نشده هنوز ضعف و بیحالی داره گاهی هم سرفه خلط دار حالا من خیلی نگرانم اشتهاشم کم شده میگم نکنه کرونا باشه

عزیزم مرسی که جواب میدی

ریه درگیر باشه تنگی نفس وسرفه باید باشه،بعد از ۱۱روز اگر این علایم رو نداره زیاد جای نگرانی نیست

به تعداد چند نفس در دقیقه میگن تنگی نفس؟

همه که سفر و عروسی نمیرن بخدا قسم ما همش تو خونه ایم نهایت واسه کار واجب با ماسک و الکل تا سر خیابون ...

اره اینارو کاری ندارم

اونایی ک خیلی خجسته دورهمی و تولد و مهمونی میرنو میگم

وگرنه ادم کارنکنه ازکجا بخوره

خانما هرکی