2737
2739
من پرستار قرنطینم.از کروناییا چی میخای  بگم

خواهشاً جواب منم بده من لوزه هام ملتهب شده و نقطه های سفید روشه حس بویایی و چشایی هم ندارم راه میرم تنگ نفس میشم شوهرم علایم داشت تستش منفی شد از حلق ازش گرفتن.الان میگه تو هم کرونا نداری به شوهرم گفته بودن آنفولانزا گرفتی الان به نظرت من چمه؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
در افراد مختلف کاملا متفاوته،فردی بوده تا روز ششم مثل سرماخوردگی ساده گذرونده ولی روز هفتم به بعد عل ...

شما واردین، یه نفر اگه تا روز یازدهم حالش خراب نشه یعنی دیگه خراب نمیشه؟ یکی از نزدیکانم فقط یه علامت کهیر داره گاهی چشم درد که میگه مال گوشیه، یازده روزه نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشاً جواب منم بده من لوزه هام ملتهب شده و نقطه های سفید روشه حس بویایی و چشایی هم ندارم راه میرم ...

کرونا تلتهاب و عفکنت لوزه نداره

دونه های سفید عفونته

تو انفولانزا گرفتی

مراقب باش الان که بدنت مستعده کرونا نگیری

2731
پدربزگم گرفت مرد. دوستم گرفت مرد. بچه همسایمون هم گرفت مرد

😐😐😐😐😐😐😐😐

سناشون چقدر بود؟

شما که جمیعا همه را از دست دادی!!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740
کرونا تلتهاب و عفکنت لوزه نداره دونه های سفید عفونته تو انفولانزا گرفتی مراقب باش الان که بدنت مس ...

ببخشید ولی دکتر به شوهرم آزیترومایسین ۲۵۰داد منم از اون میخورم ولی پنج روزه تغییر نکردم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
یعنی یهو شدید نمیشه؟ همش میترسم یه دفعه از هوش بره معلوم شه ریه درگیر بوده علامت نداشته

ریه درگیر باشه تنگی نفس وسرفه باید باشه،بعد از ۱۱روز اگر این علایم رو نداره زیاد جای نگرانی نیست