2737
2734
عنوان

چطور شوهر گیر اوردید بیاید به ما هم یاد بدید.

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد اسکول بیکار وبی عار که تادلت بخواد ریخته بگو چه جوری شوهر خوب گیر اوردید

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728

من یه دختر ساده گیج

فوری میخوردم زمین

یعنی عین چی بودم ها.. دستو پا چلفتی ...مسئولای دانشگاه که مجرد بودن چندین بار بهم میگفتن که میمونی رو دست خانواده ..

ولی من چون تو مود ازدواج نبودم(خانواده من دیر ازدواج میکنن سی به بالا) برای همین به پسر جماعت محل نمیدادم..خودمو براشون میگرفتم..ولی حسابی سرخوش بودم..استاداام فککن ازم خاستگاری میکردن برای فامیلاشون...

معروف بودم تو دانشگاه به مودب بودن ولی سر به هوایی و خوشحال بودن...

2738
خوشبخت باشی

مرسی عزیزم به همچنین❤

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

من تو اجتماع هستم 

معمولی هم هست قیافه م و تیپم

اخلاقم هم معمولی یعنی مثلا کسی تا حالا بهم نگفته فلان رفتارت بده و بزرگترای فامیل تعریف میکنن اما هییییییچ خبری نیست 

نمیدونم چه ایرادی دارم که اینطوریه ، هر کاری میکنم نمیفهمم 😐😐😐😐😐😐😐😩😩😩😩😩

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2706