2733
2734
عنوان

اونایی که دانشگاه ازاد رفتن بیان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 39773 بازدید | 80 پست

بعضی از پستایی که اینجا هست بیشتر از اینکه از روی دلسوزی باشه از روی تعصب بچه ها به دانشگاهشون هست

ببین عزیزم دانشگاه های ازاد خیلیییییی باهم فرق دارن چه از لحاظ کیفیت و سواد علمی چه از لحاظ عقده ای بودن استاداشون 😑

دانشگاه ازاد هر شهر با شهر بغلیش میتونه زمین تا اسمون فرق کنه حتی بعضی از دانشگاه هایی که توی یه شهرن میتونن کلی متفاوت باشن

مثلا الان دانشگاه ازاد داریم که از نود درصد دانشگاه های دولتی توی زمینه ی خودش بالاتره و حتی جز ده تا دانشگاه برتر هم هست (علوم تحقیقات مثلا ) و خوب علی اباد کتول و ازاد مبارکه و اینام دانشگاه ازادن !

برای همین بیشتر از اینکه ازاد مهم باشه یا دولتی مهم اینه که چه رشته ای و کدوم دانشگاه ؟

بعضی از رشته ها هم فارغ از رتبه بندی دانشگاها توی بعضی واحدا بهتر باشن توی بعضی واحدا نه مثلا یه دانشگاهی خیلی رتبش خوب باشه ولی برای رشته های مهندسی خوب نباشه یا مثلا برعکس برای رشته های انسانی خوب نباشه

💛 !
نه والله ما هر ترم ۱۰ ۱۱ بهمون میدن رنگ ۲۰ هم ندیدیم 

یادمه سه نفر بودیمونمرات تاپ کلاس رو میگرفتیم هر سه تامون لیسانسمون دولتی بود بقیه لیسانس همون دانشگاه بودن. ما سه نفر معدل هال اول بقیه با اختلاف زیاد نفرات بعدی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی هم عالی. موفق باشی... البته من درمورد دانشگاهی که خودم توش مشغول به تحصیل هستم نظرمو بیان کردم ...

مرسی عزیزم سلامت باشی.اره خب مسلما همه دانشگاها مثل هم نیستن.منم نظرمو با توجه ب تجربه خودم و اطرافیانم ک ازاد خوندن گفتم😊

2728

مثلا دانشگاه ازاد شهرما توی یکی از رشته ها بعد از دوتا دانشگاه دولتی سومین دانشگاه هست ! اما نه به این معنی که همه ی رشته هاش دیگه عالین !

دانشگاه دولتی ولی اینطور نیستن و فقط از متوسط تا متوسط رو به بالا تا عالی مثل تهران و شهید بهشتی متغیرن

اما در کل اگه رتبه ات متوسط شد و بین یه دانشگاه ازاد سطح بالا یا دولتی یه شهر دور افتاد خواستی انتخاب کنی برو ازاد 

اونقدری که اینجا میگن سطح سواد علمیشون فرق نداره !

💛 !
نی نی سایتیا ازاد کجا رفتین خوشبحالتون!!!!!!!! من ازاد بودم و هستم سطحش عالی و دانشگاهش خیلی خوبه ...

عزیزم شما میگی سطحش عالیه ایا سطحشو با دولتی سنجیدین ک این نظرو دارین؟برام سوال شد🙈

2740

بستگی داره 

چیزی ک من دیدم تویه علوم پزشکی وقتی دانشگاه ازادارو می‌فرستن کاراموزی هیچی بارشون نیس کسیم ادم حسابشون نمیکنه

و واقعا سطح کسی ک دولتی میره با ازاد خب واقعا متفاوته

نی نی سایتیا ازاد کجا رفتین خوشبحالتون!!!!!!!! من ازاد بودم و هستم سطحش عالی و دانشگاهش خیلی خوبه ...

اره دقیقا !

سطح دانشگاه ازاد از علوم تحقیقات و تهران غرب تا ازاد علی اباد کتول زمین تا اسمون فرق داره

💛 !
مرسی عزیزم سلامت باشی.اره خب مسلما همه دانشگاها مثل هم نیستن.منم نظرمو با توجه ب تجربه خودم و اطرافی ...

آزادکه قطعا مزخرف ترینه. از لحاظ سطح سواد واقعا به وضوح دیدم که چقدر بی اهمیتن نسبت به اینده ی دانشجو. ولی واقعا از اینکه پامو تو دانشگاه خودمون گذاشتمم پشیمونم. چون تصورم متفاوت بود با چیزی که دارم میبینم... 😐

پول مهم نیست مهم یادگیریه  خوب یاد میدن یانه؟؟

اونایی که دانشگاه ازادی هستن که سنگ اون و به سینه میزنن پول دادن دلشون میسوزه قضیه قمار بازه که اگه نگه به ..... دلش و میبازه خواهرام و داداشم همه ازاد خوندن سطح علمی صفر دانشگاه ازاد جمهوری اسلامی ایران اسمش روش هست فقط در کشکورهای جمهوری اسلامی اعتبار داره که فقط شامل ایران میشه  اونایی که میگن واسه مهاجرت بهتره لطفا دروغ نگید من خودم رفتم دفتر مهاجرت فقط دانشگاه های بین المللی مدرکشون قابل ترجمه هست که دانشگاه ازاد اصلا جزو اونا نیست دانشگاه های دولتی اونم تو شهر های بزرگ یا دانشگاه های بین المللی سطح کشور مثل کیش یا یه دونه تهران داره مشهدم داره روش نوشته بین المللی ازاد فقط پول میگیره بهت مدرک میده سرتیفیکیت هم هست نه لیسانس روی مدرک و بخونید متوجه میشید تفاوتش رو با دولتی من دولتی خوندم هنوز مدرکم ازاد نشده تعهدم به دولت مونده 

آزادکه قطعا مزخرف ترینه. از لحاظ سطح سواد واقعا به وضوح دیدم که چقدر بی اهمیتن نسبت به اینده ی دانشج ...

با نظر اولت موافقم.ولی عب نداره عزیزم ایشالا ب سرعت برق و بادبگذره و درستو تموم کنی😊

2706