2703
2553

من برای لیسانس میخوام برم ازاد به نظرتون خوبه؟میشه نظر بدین؟

کی شروع میشه ترم جدید 

دانشگاه ازاد بهتره یادولتی ؟؟

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دانگشا آزاد پول شهریه و واحد میدی 

ولی دانشگا دولتی روزانه مفتیه

ولی شبانه ی مبلغ کم میگرن 

مدرک دانشگا دولتی معتبر تر و قبولیش سخت تره 

سخت گیری تو دانشگا دولتی بیشتره تو دانگشا ازاد هر کاری بخوایی میکنی 😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
دانگشا آزاد پول شهریه و واحد میدی  ولی دانشگا دولتی روزانه مفتیه  ولی شبانه ی مبلغ کم می ...

پول مهم نیست مهم یادگیریه 

خوب یاد میدن یانه؟؟

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2714
واقعا سوال داره ک دولتی بهتره یا ازاد؟خودت چی فکر میکنی؟

من دولتی رفتم اصلا خوب یاد ندادن بعدم حسابی اذیتت میکنن گفتم برم ازاد 

ولی ترسم اینه پول بدم الکی بعدم هیچی یاد نگیرم

من هم دولتی رفتم هم ازاد با احترام انچه دیدم رو میگم... سطح ازاد بسیار بسیار پایین تر از دولتیه.... ولی خوب از نرفتنش بهتره. اصن مقایسه ش مث اینه ک بچه های ازاد جمع و تفریق بخونن بچه های دولتی لگاریتم و انتگرال... بعد هردوشون بگن ریاصی پاس کردیم😁😁😁. تازه ازادی ها همه شون با معدلای بالا....😎😎😎

من خودمو تو دولتی میکشتم... معدلم 14_15 بود ولی ازاد اصن نمیخوندم ی شب امتحان پای کتاب بودم... شاگرد اول  و دوم بودم هر ترم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
پول مهم نیست مهم یادگیریه  خوب یاد میدن یانه؟؟

من از دانشگاهه خودم راضیم تهران دانشگا ازاد 

واقعا خوبه ولی بستگی داره ک با چ استادی چ درسی رو بر داری 

بعصی استادا واقعا محشرن حتی از استادای دانشگا دولتی هم بهترن وقتی یکی دو ترم بگذره توی کلاسای عمومی با بچه های بالا تر دوست شو ازشون بپرس از کدوم استادا راضی بودن با اونا برداری

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

من خودم ازاد میخونم . یعنی استادا نمونه عالی رسیدگی بی نظیر . نمره هم الکی نمیدن بهت باید خوب درس بخونی هر کی به اندازه ی تلاشش نمره میگیره . عالی تریس میکنن . همه چی منظم سر وقت . ما کلاس انلاین و امتخان آنلاین داشتیم یعنی عالی بود . دستشون درد نکنه . پولی که نیگیرن حلالشون باشه . من اگه برگردم عقب باز هم نیرم دانشکاه آزاد البته الان تازه ترم 2 هستم . من به همه میشنهاد میکنم برن ازاد .

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
منم دولتی خوندم ولی عزیزم همین دهن سرویس کردنا باعث تفاوت سطح سواد ازادیا با دولتیاس.دانشگاه ازاد وا ...

یعنی خوب یاد نمیدن؟؟

2706