2737
2734
عنوان

شما بودی با همچین مادرشوهری چیکار میکردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 85 پست
من شاغلم و اصلا  وقت اینکارا رو  ندارم که چک کنم در ضمن من میگم وقتی به ما نمیگن یعنی نمیخ ...

نمیگن نمیخوان با شما برن وگرنه با متوجه شدن شما مشکلی ندارن، یکم هم شاید میخوان بگن شما نیستی به ما خوش میگذره 

وا  یعنی زنگ نزنن اطلاع ندن یعنی نمیخان شما بفهمین؟؟؟؟  والا بقیم کارمندن  با خودت ...

عزیزم الان شما چرا حرصت گرفته 😂😂😂

ما وقتی میریم مسافرت به اونا میگیم که  ناراحت نشن  کلا اخلاقشون اینطوریه و هر جای کوچیکی بریم توقع سوغات دارن و به زبون میارن ماهم میبریم من توقعات اونا رو نگفتم شمام جبهه نگیر😄😄😄

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان شما چرا حرصت گرفته 😂😂😂 ما وقتی میریم مسافرت به اونا میگیم که  ناراحت نشن  ک ...

چرا حرصم بگیره مگه چه چیز خاصی گفتی یا داری که حرصم گرفته باشه؟ وقتی کانل تعریف نمیکنی دیگه توقع چه جوابیو داری؟ 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
اره دقیقا من اصلا نیازی به اینکه به ماهم بگن ندارم ولی واقعا این رفتارا رو مخمه که چی آخه رفتید به س ...

وای ماکه میریم شمال ویلای برادرشوهرم معذبم خیلی هوای همو دارن خواهربرادری 

2731
چرا حرصم بگیره مگه چه چیز خاصی گفتی یا داری که حرصم گرفته باشه؟ وقتی کانل تعریف نمیکنی دیگه توقع چه ...

😂😂😂

وای ماکه میریم شمال ویلای برادرشوهرم معذبم خیلی هوای همو دارن خواهربرادری 

اره واقعا سخته به ما که خوش نمیگذره لابد اوناهم معذب میشن 

2738

توی هر تاپیکی حداقل یه آدم روانی پیدا میشه که دعوا بندازه و عقده دلشو خالی کنه 

این دیگه پروییه،ماکلا هم البته ی سری باهم دونفری رفتیم شمال با دوست شوهرم مادرشوهرم معلوم بود حرصش گ ...

اره یه جور رفتار میکنن انگار حوو اونا هستیم خودت با شوهرت برو ددر به ما ها چکار دارین اخه زشت نیست ادم خودشو تحمیل عروس کنه

من نه منم نه من منم😎
توی هر تاپیکی حداقل یه آدم روانی پیدا میشه که دعوا بندازه و عقده دلشو خالی کنه 

روانی که دقیقا معلومه کیه گلم دیگه به خودت زحمت نده بیشتر از این خودتو نشون نده

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
زنگ بزن ۱۴۸۰مشاوره بهزیستی کد ۳۰۰۰۴بزن خلاصه بگو بهش بگو راهنماییم کن چیکارکنمدکمکت میکنن

اونقدرام برام مهم نیس ولی من شاغلم و خب وقتم پره و اونا وقت آزادی دارن و شاید در روز ۵ تا استوری بزارن از هر کاری و توقع دارن چک کنم ، این رفتارشونم ترجیح میدم بیخیال باشم از این به بعد

اره یه جور رفتار میکنن انگار حوو اونا هستیم خودت با شوهرت برو ددر به ما ها چکار دارین اخه زشت نیست ا ...

همون.اونوقت بخدا داداشام میرن اینور اونور مامانم و بابام دونفرن بهشون نمیگن،بخدا مامانم ی گلایه نکرده حتی پیش من ازشون گلایه نکرده،ولی نمیدونم ایناچرا اینجورین.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

هیچی بی تفاوت باش توام چیزیوبهشون نگوخواهرشوهرم کوچیکم حامله بود چون من ازخواهرشوهرم زودترعروسی کردم وبچه دارم نمیشم سه ماهشبود به من نمیگفتن هی مادرشوهرمم بهم زنگ میزدمیگف خبرمبری  نیست حامله نشدی ولی من به روی خودم نمیارم میگم بزارهرجوردوسدارن فکرکنن دعاکنین منم حامله بشم خیلی خستم ازدست حرفاشون

2706