2733
2734
عنوان

چیکار کنم عاشقم شه

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 52 پست
تو هنوز خودت ی پا بچه ای خجالتم خ.ب چیزیه فعلا همسرشو تازه از دست داد دلش بغل میخاد اه😕

شوهرش باید خجالت بکشه که خیانت کرده.بیچاره داره حسشو میگه.تنهایی بد دردیه.من الان ۱۳ روزه تنها شدم از ترسم تمام برقارو روشن میزارم

عزیزم شاید هیچ کس نتواند شما رو درک کنه ولی چیزی رو که همه ی ماها می فهمیم اینه که اگه برای بار دوم شکست بخوری مطمئنا که حالت از الان بدتر خواهد شد پس صبر کن و از خود خدا آرامش بخواه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرش باید خجالت بکشه که خیانت کرده.بیچاره داره حسشو میگه.تنهایی بد دردیه.من الان ۱۳ روزه تنها شدم ا ...

تنهایی بده خیلی ی دختر۴۰ساله همیشه تنها ب نظرم کمتر سختی میکشه تا کسی ک حتی مث من ۱۸ سالشه و  با یکی بودنو تجربه میکنه و بعد یهو باید مث قبل تنها شه  اونم تنهایی بخاطر تیانت خیلی سخته خیلی 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
من اگر دختر دار شدم ب هیچچچچ وجح نمیزارم زیر ۲۵ عروسی کنه خودم اگر میگم میخام زود ازدواج کنم ی‌ی برا ...

مردها از زنی که حالش بد متنفرن . مردا زن شاد و شنگول میخان . یارو تو مغازه دیدی .خب محل کسبشه معلوم سر سنگینه . مردها از کسی خوششون بیاد ی حرکتی میزنن. میخای بری خودت سبک کنی که چی بشه . ی ذره صبر کن 

2731
تنهایی بده خیلی ی دختر۴۰ساله همیشه تنها ب نظرم کمتر سختی میکشه تا کسی ک حتی مث من ۱۸ سالشه و  ب ...

ایشالا درست میشه ولی عجله نکن.من الان ۲ هفتس از عشقم جدا شدم حالم بده .نصف شدم همه میگن برو یه ادم خوب پیدا کن هیچی کم نداری،ولی بخدا نمیتونم همش چشم انتظارم.هیچکس به چشمم نمیاد

فرضا که چشمش هم پاک باشه آیا زندگی چندین ساله با کسی فقط این فاکتور رو لازم داره یا چیزهای دیگه ای هم لازمه پس صرفا به خاطر یک نیاز عاطفی که تنهایی نمیشه آینده ات را به خطر بندازی. 

2738
مردها از زنی که حالش بد متنفرن . مردا زن شاد و شنگول میخان . یارو تو مغازه دیدی .خب محل کسبشه معلوم ...

ن ب هیچ وجه من شروع نمیکنم مستقیم ولی خیلی پسر توبی بود کاش ی جورز ک نبهمه کاری میکردم بهم پیشنهود بده و بعد امتحانش میکردم اگر واقعا پاک بود میرفتم باهاش 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
بسم الله ببخشید  اصن من حرفی زدم ؟؟؟😐چیز بدی گفتم؟

تو همونی هستی ک میای ثواب کنی کباب میشی اومدی از اسی طرفداری کنی زدن لهت کردن خوبی کردن اومد نیومد داره😂😂😂😂😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
فرضا که چشمش هم پاک باشه آیا زندگی چندین ساله با کسی فقط این فاکتور رو لازم داره یا چیزهای دیگه ای ه ...

اره ولی برا کسی ‌ خیانت دیده اول پاک ب دن مهمه بعد چیزای دزگه هرگز نمیتونم ب هر کسی ک همه چیش خوبه اعتماد کنم 

تو همونی هستی ک میای ثواب کنی کباب میشی اومدی از اسی طرفداری کنی زدن لهت کردن خوبی کردن اومد نیومد د ...

میبینی تروخدا 😐😂😂😂😂💔

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
خدای توم بزرگه بزار خدا یکی سر راهت قرار بده

ی نفر بود تو سایت شماره ی سید تبریزی رو داشت واقعااااا عالیهههه ازدواج میکنه اونم خوب اما شمارشو پاک کردم نمیدونم چطور برات پیداش کنم😔😔

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
2706